Pomalé odpisovanie od ženy

Príspevok v téme: Pomalé odpisovanie od ženy
Petricek91

Ahojte, mám 27 rokov, kočka má 24 rokov. Vídavali sme sa dlhé mesiace pri cvičení v posilňovni tak 2-3x týždenne. Raz som jej napísal a predstavil sa, hneď vedela kto som. Písali sme si veľa možno týždeň, strašne dobre sa mi s ňou písalo a mal som pocit, že máme nekonečne veľa tém, dokonca máme veľa spoločných záľub. Nesilil som to, do ničoho som ju netlačil, nechával som tomu voľný priebeh.

Po asi týždni sme sa stretli náhodou v posilňovní, zoznámili sme sa, rozprávali asi pol hodinu. Ja som začínal, ona končila. Potom sme si písali ešte zo pár dni a zrazu nastal zlom. Z ničoho nič. Miesto odpisovania behom pár minút alebo hodiny, tak odpisovala po niekoľkých hodinách, niekedy až ďalší deň. Síce mi hovorila, že má toho veľa a nemá vôbec čas, pretože robí diplomovú prácu do školy, chodí popri tom na brigádu a keď ma čas, tak sa aspoň chvíľu chce venovať svojím hobby a cvičeniu.

Jedného dňa som si povedal, že keď jej trvá pol dňa alebo celý deň odpísať, tak asi so mnou nechce už písať a proste som jej neodpísal. Do posilňovne som začal chodiť v iný čas a tak sa nestretávame. Prešli skoro dva týždne a ona neodpísala. Nič, ani bodku. Fotky, ktoré som mal na Facebooku mi však olajkovala vo veľkom.

Má vôbec význam sa namýšľať nad ňou alebo to radšej nechať plávať? Nechcem byť ten, ktorý sa vnucuje alebo ju do niečoho tlačí, je mi to proti srsti a mal som pocit, že sa asi vnucujem keď jej trvalo tak dlho odpisovať. Preto som s tým sekol. Beriem to tak, že ak by mala záujem, tak napíše aj sama. Alebo sa mýlim?

PS: Nemá nikoho, je slobodná.

supercement

Kasli na nu urcite hra na vsetky strany. keby mala zaujem tak si kazdy den na teba aspon 5 minut najde. Kludne ti mohla napisat aj ona prva a pozvat ta na kavu keby chcela.

Petricek91

SofiaElla - Nezabilo, pravdu mas. Ak sa teraz cez sviatky stretneme v posilnovni, tak sa jej spytam ako pokracuje s diplomovkou, kedy ma presne tie statnice a zakoncim to potom tym, ze po statniciach dame kavu, usmejem sa a pojdem si cvicit.

SofiaElla

Petríček, povedať, že po štátniciach si dáme kávu, by ťa určite nezabilo. Ale rob, ako ty uznáš za vhodné.

Petricek91

Dakujem vam. Aj tak si myslim, ze som aktivitu podal, pozval som ju 2x a nevyjadrila. Neviem ako vy, ale ja beriem uplne normalne pozvanie ci osobne alebo ci je to formou spravy. Cize tu by som sa nevyhovaral, ze cakala osobne pozvanie - ak chce ist, tak odpise, ze ideme a hotovo.

Kikirik - Tyzden ci dva sme si pisali, prevazne to boli dlhe spravy v ktorych padalo vela otazok a ten dalsi potom odpisoval.

ahjaj - Neodpisuje. Naposledy sa ma nieco pytala, odpovedal som jej, opytal som sa aj a par dni je to bez odpovede. A ked sme sa stretli v posilnovni v nedelu ci pondelok, tak sme normalne pokecali a bolo. Ale ani slovo nespomenula preco neodpisala a ja som nepotreboval za vhodne sa na to pytat. Keby chcela, tak odpise s tym, ze na to zabudla.

Zuzulik8 - Tvoja skusenost mi pride divna a nesuhlasil s tebou s tym co pises. Ked mam priatelku a vztah, tak davam do toho vsetko - ozvem sa vzdy rano, ozvem sa pocas dna a ozvem sa vzdy vecer. Snazim sa byt s nou stale ked sa da, vynimkou je robota a moje hobby. Zatial s tym ziadna nemala problem, dokonca mi jedna povedala, ze nemusime byt den co den spolu 6 hodin, ze ona by tiez bola rada sama, isla von s kamaratkami atd.

Zuzulik8

Ja ti napisem jednu moju skusenost a ako to vidim ja a mozno si z toho nieco vyberes. Hladala som si vztah a ozval sa mi jeden. Sem tam napisal par viet, take neutralne ako ako sa mas, aky mas den a tak. Potom sa zas par dni ci tyzden neozval a potom zas napisal len par takychto viet. Zaskatulkovala som ho ako niekoho kto o vztah so mnou zaujem nema ale obcas sa nudi tak napise. Bola som prekvapena ked sa po nejakom case vymackol ze on by zaujem o mna aj mal, ale taka kocka ako ja ho predsa nemoze chciet. Na foto vyzeral v poho, povedala by som ze fesak. Dala som mu najavo ze by som ho rada spoznala aj v reale a uvidime. Ale on si furt mlel to svoje - taka kocka ako ja ho predsa nemoze chciet a on je maska, ziadna ho nechce lebo je skaredy a toto furt opakoval. Tak tymito recami ma totalne odpudil a uz som o neho nemala zaujem. Mne by nevadilo ani keby bol fakt skaredy, co mi ale vadilo ze je evidentne dost zakomplexovany a s takym je vztah peklo. Co sa tykalo toho ked ma niekto tak trocha balil ale neprejavil moc vela snahy a kludne sa aj dni, tyzdne neozval tak taky u mna sancu nemal. Lebo som si hovorila ze ak sa s nim aj dam dokopy tak jak to preboha bude v tom vztahu vyzerat. Ozve sa len obcas, niekedy zas o nom tyzden-dva nebudem vediet a potom si zas spomenie ze existujem. Ja potrebujem muza co ma o mna skutocny zaujem a da ho najavo a potom aj vo vztahu budem vediet ze sa mi bude ozyvat, bude aktivny, bude prejavovat zaujem, bude ma chciet vidiet. Nebudem musiet na 90% len ja iniciovat stretnutia aby som ho vobec videla. Tvoja vysnena kocka ma teraz narocnejsie obdobie, ma toho vela, casu malo ale aj tak bude (mozno) rada ked prejavis aspon zaujem a das jej najavo ze akceptujes ze moc casu nema, ale keby cokolvek potrebovala si tu pre nu. Ja ako zena by som moc nestala o muza ktory ked mam toho vela stiahne sa do ulity, vypari z mojho zivota a caka kym bude po vsetkom. A potom zase vyleze a objavi sa ale ked som mala tazke obdobie a stresy a min. som potrebovala citit jeho blizkost a oporu tak bol niekde prec. U vas je to teraz samozrejme ine lebo nie ste vo vztahu, napriek tomu ked jej das najavo svoj zaujem a podporu mozes len ziskat.

ahjaj

nbj - problém nie je, že ona neodpisuje. Len nie okamžite. Nie v takom tempe ako si to on želá. A naposledy jej on neodpísal.

nbj

Neviem ci ste citali v com je problem. On prejavuje zaujem a ona nie. Nebudem predsa pozyvat na kavu niekoho, kto sa ani neunuva odpisat.

KLaudiia97

Nbj nesuhlasim s tebou. Vsak neprejavil ziadnu extra snahu. Sorry, ale napr ja niesom ziadna kocka a tiez mam v zozname priatelov vela takych pisalkov, co potom musi mat ona ak je nejaka kocka? Rozumiet si moze zo vsetkymi, ale von pojde mozno len s tym co vynalozi na to najvacsiu snahu. Toto by som za snahu nepovazovala, takto sa bezne stretavam s ludmi a prehodim par slov. Petricek ju anilen nepozval priamo na kavu a ty tu pises, ze jej prejavil dost zaujmu? Ako ah kde to zijeme, vsak sa rovno opytam a viem na com som..