Pomalé odpisovanie od ženy

Príspevok v téme: Pomalé odpisovanie od ženy
Petricek91

Ahojte, mám 27 rokov, kočka má 24 rokov. Vídavali sme sa dlhé mesiace pri cvičení v posilňovni tak 2-3x týždenne. Raz som jej napísal a predstavil sa, hneď vedela kto som. Písali sme si veľa možno týždeň, strašne dobre sa mi s ňou písalo a mal som pocit, že máme nekonečne veľa tém, dokonca máme veľa spoločných záľub. Nesilil som to, do ničoho som ju netlačil, nechával som tomu voľný priebeh.

Po asi týždni sme sa stretli náhodou v posilňovní, zoznámili sme sa, rozprávali asi pol hodinu. Ja som začínal, ona končila. Potom sme si písali ešte zo pár dni a zrazu nastal zlom. Z ničoho nič. Miesto odpisovania behom pár minút alebo hodiny, tak odpisovala po niekoľkých hodinách, niekedy až ďalší deň. Síce mi hovorila, že má toho veľa a nemá vôbec čas, pretože robí diplomovú prácu do školy, chodí popri tom na brigádu a keď ma čas, tak sa aspoň chvíľu chce venovať svojím hobby a cvičeniu.

Jedného dňa som si povedal, že keď jej trvá pol dňa alebo celý deň odpísať, tak asi so mnou nechce už písať a proste som jej neodpísal. Do posilňovne som začal chodiť v iný čas a tak sa nestretávame. Prešli skoro dva týždne a ona neodpísala. Nič, ani bodku. Fotky, ktoré som mal na Facebooku mi však olajkovala vo veľkom.

Má vôbec význam sa namýšľať nad ňou alebo to radšej nechať plávať? Nechcem byť ten, ktorý sa vnucuje alebo ju do niečoho tlačí, je mi to proti srsti a mal som pocit, že sa asi vnucujem keď jej trvalo tak dlho odpisovať. Preto som s tým sekol. Beriem to tak, že ak by mala záujem, tak napíše aj sama. Alebo sa mýlim?

PS: Nemá nikoho, je slobodná.

slobodnemaciatko

nbj, ale potom by nesla ani s tebou. Nemyslim si,ze vyvija dostatocnu aktivitu, to, ze niekomu z dialky zakyva, prehodi par slov, je zaujem na urovni kamaratstva, nie niecoho viac, aby zena vytesnila vsetkych ostatnych a sustredila sa len na neho. Ked najdes zenu, ktora ta zaujala, nevahaj, ani netusis kolko supov s dusou dravca okolo zien kruzi a mozno by sa jej hodil ochranca, co by tie supiska odohnal.

nbj

Taku, co ide s hocikym, ktory jej prave aktualne napise by som veru nechcel. Ta by ti bola aj tak neverna. Ty iniciativu vyvijas a zaujem prejavujes, ona si ta nechava ako zalohu a hra na viac stran pravdepodobne. Ak by nieco chcela tak by urcite aj ona nieco navrhla. Vykasli sa na nu nech si hlada podobneho prelietavca ako ona.

Kikirik

Ako dlho ste si pisali? Lebo je mozne ze caka i nejaku aktivitu v zmysle rande. Osobne nemam rada nekonecnych pisalkov co len vypisuju a k nicomu sa nemaju a len zabijaju moj cas. Vezmi si to tak ze v dnesnej dobe socialnych sieti peknej babe pise viacero chalanov cize odpisuje viacerym a ak mas fakt zaujem pozvi ju niekam a ak odmietne hoci len kratke stretko na hodinku na kave kedze pises ze ma toho teraz vela tak nema zaujem a nechaj to tak. Lebo to co si opisal ako svoju snahu je nic ako vravim nie si jediny co jej pise a ked ma toho vela nebude odpisovat nekonecnym pisalkom co sa nudia a pisu jej aj 10ti

Zuzulik8

Cakat je to najhorsie. Ak sa jej pacis tak caka nejaku aktivitu z tvojej strany a ked ziadna nebude pusti ta z hlavy a mozno ju medzi tym oblbne niekto iny. Normalne ju pozvi na kavu, bud povie ano alebo nie, prip. este povie ze ano ale az po statniciach. To sa da samozrejme pochopit ale aspon bude vediet ze mas o nu zaujem, takto mozno tiez nevie co si ma o tebe mysliet. Ja mat takeho napadnika ze najprv prejavuje trocha zaujem, potom sa stiahne, potom mesiac-dva o nom nepocujem a zrazu ma ide pozvat na kavu tak z takeho by som radost nemala. By som si povedala ze nevie co chce tak nech ide do kelu. Prejav pochopenie za ma toho teraz vela a ze bez problemov pockas, ale hlavne daj najavo zaujem. Prip. sa jej spytaj ci jej mozes s niecim pomoct. Pravdepodobne povie ze nie, ale ten zaujem ju isto potesi.

slobodnemaciatko

Suhlasim, aby si ju za ten cas neuchmatol niekto iny, kto mal odvahu sa jej spytat, ci nejde na kavu. Inak je to len kava, neviem preco to tak prezivas. Opytas sa, bud prijme, alebo odmietne. To prezijes a aspon budes vediet na com si.

Antisexx

Normalne priamo jej napis ze ju pozyvas na kavu. Nasla si cas na posilku, na lajkovanie fotečiek, najde si cas aj 15 minit na kavu. Ak nie, zaujem nema a uz sa jej neozvi ked odmietne. Vravis ze po statniciach by si jej napisal ale dovtedy si lahko moze niekoho najst preto by si mal konat cim skor ved chodi do fitka urcite vyzera bombovo tak aby si ju niekto neuchmatol skor. Btw, existuju nejake fitka kde si clovek moze cvicit sam bez toho aby bol videný ostatnymi?

Petricek91

V nedelu vecer sme sa stretli v posilke, bola s dvomi kamaratkami a akurat odchadzala do satne. Tak sme si len zakyvali. Dnes (pondelok) vecer sme sa stretli zase. Isiel som za nou, usmiata, ukecana, mila. V podvedomi alebo ale nemal pocit, ze by som ju mal pozvat na kavu alebo sa jej spytat na odpisanie, takze sme sa len porozpravali zo 10 minut a isiel som cvicit. Potom pri odchode este zakyvala ked odchadzala.

Mozno som bol myslienkami v tom co som cital tu, ze nema zaujem. Ved keby ten zaujem mala, tak aj sama napise. Tym, ze nenapise, tak zrejme zaujem nema. Okrem ineho ze ma toho vela s diplomovkou, ze akosi nestiha a ze je rada, ze ma cas ist do posilky a trochu si vycistit hlavu.

Takze som sa rozhodol, ze to necham tak, pockam mozno mesiac kym bude mat po statniciach a potom sa jej skusim opytat v posilnovni na tu kavu. Za ten cas to pravdepodobne nema vyznam silit a zamyslat sa nad nou.