Pomalé odpisovanie od ženy

Príspevok v téme: Pomalé odpisovanie od ženy
Petricek91

Ahojte, mám 27 rokov, kočka má 24 rokov. Vídavali sme sa dlhé mesiace pri cvičení v posilňovni tak 2-3x týždenne. Raz som jej napísal a predstavil sa, hneď vedela kto som. Písali sme si veľa možno týždeň, strašne dobre sa mi s ňou písalo a mal som pocit, že máme nekonečne veľa tém, dokonca máme veľa spoločných záľub. Nesilil som to, do ničoho som ju netlačil, nechával som tomu voľný priebeh.

Po asi týždni sme sa stretli náhodou v posilňovní, zoznámili sme sa, rozprávali asi pol hodinu. Ja som začínal, ona končila. Potom sme si písali ešte zo pár dni a zrazu nastal zlom. Z ničoho nič. Miesto odpisovania behom pár minút alebo hodiny, tak odpisovala po niekoľkých hodinách, niekedy až ďalší deň. Síce mi hovorila, že má toho veľa a nemá vôbec čas, pretože robí diplomovú prácu do školy, chodí popri tom na brigádu a keď ma čas, tak sa aspoň chvíľu chce venovať svojím hobby a cvičeniu.

Jedného dňa som si povedal, že keď jej trvá pol dňa alebo celý deň odpísať, tak asi so mnou nechce už písať a proste som jej neodpísal. Do posilňovne som začal chodiť v iný čas a tak sa nestretávame. Prešli skoro dva týždne a ona neodpísala. Nič, ani bodku. Fotky, ktoré som mal na Facebooku mi však olajkovala vo veľkom.

Má vôbec význam sa namýšľať nad ňou alebo to radšej nechať plávať? Nechcem byť ten, ktorý sa vnucuje alebo ju do niečoho tlačí, je mi to proti srsti a mal som pocit, že sa asi vnucujem keď jej trvalo tak dlho odpisovať. Preto som s tým sekol. Beriem to tak, že ak by mala záujem, tak napíše aj sama. Alebo sa mýlim?

PS: Nemá nikoho, je slobodná.

daniela2

ten usmievavý smajlík bolo áno. Mali ste sa potom dohodnúť na termíne. Zrejme sa jej potom nepozdávalo, že si k téme nič viac nemal, tak Ti už neodpisovala tak často.
Pokiaľ viem, to Ty si jej nenapísal posledný a čakal si, že sa Ti ozve dvakrát po sebe ona.
Ak myslíš, teraz by si jej mohol napísať s otázkou, ako pokročila diplomovka? A či káva z jej strany platí, alebo by si radšej dala ovocný pohár, aby mala aj nejaké vitamíny. A navrhneš čas stretnutia: ktorý deň - dve možnosti? Trebárs budúci týžden v utorok alebo v stredu by Ti to vyhovovalo? Pracujem alebo som v škole do.....

Petricek91

Ďakujem za názory a rady. Počas písania som ju priamo/nepriamo pozval na kávu. Odpoveď bola neurčitá, podľa mňa skôr vyhýbavá. Najskôr sme si písali kde chodí ona na kávu, kde zase ja, komu aká chutí. Vtedy napísala, že ju vezmem tam kde mne chutí. A potom keď som ju pozval, tak odpovedala usmiatým smajlíkom a to som teda nevedel čo tým myslela. Možno som vtedy zaváhal a mal sa jej spýtať, že či to znamená áno alebo nie.

momentik

Suhlas s a_dr1a. Ak ti lajkuje fotky, s tebou to ani nehlo? A nic ti netrklo??? Tak si natvrdly a nezasluzis si ju.

BJ_2

takisto je neuprimna, presne toto su zeny, ktore destruuju vztahy... proste nastane ticho z nicoho nic, nic ti nepovie, aby si si domyslel a bol jasnovidec. Este k tomu klame a zavadza ze nema cas, co vobec nieje pravda. Viem, ako si zena najde aj 10x do dna cas, ked ma zaujem... Cize ruky prec od nej. Proste to ries takto, nepis jej uz, a v posilovni sa jej chvilu vyhybaj, po nejakych 2 tyzdnoch, tam potom chod uz random, nezavisle na nej, a ked ju tam stretnes uz ju iba pozdrav.

BJ_2

Petricek91 - rozhodne ruky prec od nej.
Tyzden pisania a jedno stretnutie v posilovni nieje dovod, aby prestala pisat. Ak toto spravila, ak takto lahko ta necha ist, a hra na teba hry, nezasluzi si ist do vztahu s tebou. Nema to sancu na uspech v manzelstve (co je jediny zmysel vztahu, celozivotna laska a manzelstvo, deti rodina). tato urcite nieje ta prava ked toto urobi. I vo vztahu v manzelstve, bude pouzivat taketo triky, finty, testovat ta, bude to teror. Jednoznacne ruky od nej prec, dobre ti radim.

S najvacsou pravdepodobnostou stratila zaujem, lebo objavila v tom rozhovore nejaku jednu vec o tebe, ktora jej nesedi. Zeny su teraz uplne vypocitave, mne sa to stalo tiez par krat. Je to doslova tak, ze vsetko sedi, a jedna vec jej nesedi, co moze zistit v jednej vete, v jednom nazore a uz dava ruky prec, lebo vsak chlapov je vela, a ma dalsieho a dalsieho. Predstav si potom v manzelstve... najde jednu chybu na tebe a nic nepovie, len sa ohradi. Presne toto iste... ruky prec od takejto , dobre ti radim.

a_dr1a

Ja si myslím, že možno čakala viac ako len večné písanie si s tebou. Akosi postradam tam aj niečo iné okrem písania. Pozval si ju niekam? Nemyslím zrovna hneď na večeru. Ale káva drink prechádzka behanie turistika alebo aj dáky kultúrny program koncert ai. Keby si sa jej nepáčil tak by si s tebou vôbec nepísala. Nelajkovala by ti profil. Možno to vidí u teba iba na večné písanie a inak nič. Asi by si u nej zabodoval aj záujmom o jej diplomovku. Ci nepotrebuje s niečím ohľadne nej pomôcť alebo sa zaujímať ako sa jej s nou darí ai