Pomalé odpisovanie od ženy

Príspevok v téme: Pomalé odpisovanie od ženy
Petricek91

Ahojte, mám 27 rokov, kočka má 24 rokov. Vídavali sme sa dlhé mesiace pri cvičení v posilňovni tak 2-3x týždenne. Raz som jej napísal a predstavil sa, hneď vedela kto som. Písali sme si veľa možno týždeň, strašne dobre sa mi s ňou písalo a mal som pocit, že máme nekonečne veľa tém, dokonca máme veľa spoločných záľub. Nesilil som to, do ničoho som ju netlačil, nechával som tomu voľný priebeh.

Po asi týždni sme sa stretli náhodou v posilňovní, zoznámili sme sa, rozprávali asi pol hodinu. Ja som začínal, ona končila. Potom sme si písali ešte zo pár dni a zrazu nastal zlom. Z ničoho nič. Miesto odpisovania behom pár minút alebo hodiny, tak odpisovala po niekoľkých hodinách, niekedy až ďalší deň. Síce mi hovorila, že má toho veľa a nemá vôbec čas, pretože robí diplomovú prácu do školy, chodí popri tom na brigádu a keď ma čas, tak sa aspoň chvíľu chce venovať svojím hobby a cvičeniu.

Jedného dňa som si povedal, že keď jej trvá pol dňa alebo celý deň odpísať, tak asi so mnou nechce už písať a proste som jej neodpísal. Do posilňovne som začal chodiť v iný čas a tak sa nestretávame. Prešli skoro dva týždne a ona neodpísala. Nič, ani bodku. Fotky, ktoré som mal na Facebooku mi však olajkovala vo veľkom.

Má vôbec význam sa namýšľať nad ňou alebo to radšej nechať plávať? Nechcem byť ten, ktorý sa vnucuje alebo ju do niečoho tlačí, je mi to proti srsti a mal som pocit, že sa asi vnucujem keď jej trvalo tak dlho odpisovať. Preto som s tým sekol. Beriem to tak, že ak by mala záujem, tak napíše aj sama. Alebo sa mýlim?

PS: Nemá nikoho, je slobodná.

NavrhPrePilcuka

clooo: PROSIM, chod robit stand-up komika. Ver mi, že ta budu ludia milovať a staneš sa bohaty a isto zazijes aj prvy bozk. Mas naozaj talent ludom robit dobru naladu.

Angelika3

joj Petríček, veď čo si pripečený :-) však ty si ju najprv nepriamo pozval, ona teda nepriamo odpovedala, no dokonca sama napísala, že by si ju teda ty zobral tam kde chutí tebe a potom si ju KONECNE pozval a ona odpovedala smailom, tak bola rada a znamená to súhlas, len možnože nechcela napísať áno áno! že by to vyznelo tak príliš, no.

Bože chlapi, ja neviem čo toto za dnešná doba, okolkujete, čakáte že vás ženy budú pozývať, platiť a nebodaj vás majú prvé začať obchytkávať....... Však normálne buďte radšej priamy, je to príťažlivejšie...

momentik

Tutanchamon, to som myslela tak celkovo, aky je nechapavy a natvrdly, ta baba reaguje typicky ukazkovo a on ako tlk

SofiaElla

Môže tu byť viacero možností. Nemusí chcieť vzťah v tomto hektickom období (tiež som nechcela vzťah, keď som dokončievala diplomku a pripravovala sa na štátnice), môže vzťah chcieť, ale nie s tebou (nepreskočila iskra), alebo jej môžeš byť sympatický, ale možno naozaj čakala tvoj aktívnejší prístup. Na lajky a smajlíky sa určite nespoliehal a keď sa s ňou stretneš, tak ju na tú kávu určite opätovne pozvi. Prinajhoršom ti povie nie - to hádam prežiješ. Ak sa nestretnete, napíš jej, kľudne aj s tým, že sa nechceš vnucovať, ale by si ju rád videl/išiel by si s ňou rád na kávu. Je to pravdivé a nenátlakové. Držím palce.

Tutanchamon_xD

momentik za to, že mu nedošlo, že má oňho záujem prostredníctvom toho, že mu lajkovala foto, tak si ju nezaslúži ? Ty máš pre pána boha koľko rokov, že si napísala / napísal takúto hlúposť ? Normálne mi až rozum zastal, nad tvojou zmysluplnou vetou.

clooo

S vysokou pravdepodobnosťou si uvedomila, že pre ňu nie si dosť dobrý, najmä po finančnej stránke, resp. spoznala niekoho lepšieho (rozumej bohatšieho, v ženskej reči "zabezpečenejšieho"). Ženy do posilňovne narozdiel od mužov väčšinou nechodia ani zďaleka len preto, aby mali vypracovanejšie partie tela. Chodia si tam vyhľadávať svoje koriste (zdroje ich príjmu), nechavajú sa oslovovať osadenstvom mužov, ktorí su v posilňovňach vo výraznej prevahe. Takto sa s mužmi zoznamujú, rozprávajú, po kúskoch si od nich získavajú informácie (o ich práci, postavení, príjme), na zákúade ktorých si po čase vyberú toho najvhodnejšieho kanditáta, z ktorého skôr či neskôr spravia chudáka.

Petricek91

Čítam tu dva protichodné názory. Jeden je o tom ako nemá záujem, pretože pomaly odpisovala. A opačný je ten, že záujem mala, že smajlíkom vyjadrila súhlas s kávou a len ja som teda nechápavý.

Daniela2 - Áno, ja som jej neodpísal posledný a to preto, že nemala záujem akosi odpisovať a mal som pocit, že odpísala len zo slušnosti. Preto som už nič nepísal a myslel som, že sa ešte ozve sama. Pravda je však taká, že možno ona si povedala: Veď mi neodpísal, tak asi nemá záujem!

Pojdem cvičiť cez víkend, má byť zlé počasie, tak sa pravdepodobne stretneme a pojdem sa prihovoriť. Možno sa jej opýtam aj na tu kávu keď tým smajlíkom vyjadrila súhlas.

Zuzulik8 - Nemám rád tie reči o krásnych očiach, o krásnom tele, o nádhernej duší, to podľa mňa v takomto prípade nie je moc vhodné.

Granula

Tam zaujem nie je. Pozri, ked ma zena zaujem tak naznaci, trebars: mozeme to prebrat na kave, alebo sama ta pozve na kavu.

Zuzulik8

No tazko povedat co si o tom mysliet a co vlastne chce. Skus ju este raz niekam pozvat priamo a ak napise smajlik trvaj na priamej odpovedi. Napis jej predtym nejake pekne veci o tom ako si s nou dobre rozumies, aka je vynimocna a pod., to maju zeny rady. Mozes jej napisat ze ma napr. pekne oci ale nepis jej ze je pekna, kedze je pekna pocuva to iste casto a ja napr. toto nemam rada ked mi pisu, je to take povrchne. Skor sa upriam na jej osobnost, napis jej, ze este si nestretol dievca s ktorym by si si tak dobre rozumel a pod. nieco uz vymysli.