Pomalé odpisovanie od ženy

Príspevok v téme: Pomalé odpisovanie od ženy
Petricek91

Ahojte, mám 27 rokov, kočka má 24 rokov. Vídavali sme sa dlhé mesiace pri cvičení v posilňovni tak 2-3x týždenne. Raz som jej napísal a predstavil sa, hneď vedela kto som. Písali sme si veľa možno týždeň, strašne dobre sa mi s ňou písalo a mal som pocit, že máme nekonečne veľa tém, dokonca máme veľa spoločných záľub. Nesilil som to, do ničoho som ju netlačil, nechával som tomu voľný priebeh.

Po asi týždni sme sa stretli náhodou v posilňovní, zoznámili sme sa, rozprávali asi pol hodinu. Ja som začínal, ona končila. Potom sme si písali ešte zo pár dni a zrazu nastal zlom. Z ničoho nič. Miesto odpisovania behom pár minút alebo hodiny, tak odpisovala po niekoľkých hodinách, niekedy až ďalší deň. Síce mi hovorila, že má toho veľa a nemá vôbec čas, pretože robí diplomovú prácu do školy, chodí popri tom na brigádu a keď ma čas, tak sa aspoň chvíľu chce venovať svojím hobby a cvičeniu.

Jedného dňa som si povedal, že keď jej trvá pol dňa alebo celý deň odpísať, tak asi so mnou nechce už písať a proste som jej neodpísal. Do posilňovne som začal chodiť v iný čas a tak sa nestretávame. Prešli skoro dva týždne a ona neodpísala. Nič, ani bodku. Fotky, ktoré som mal na Facebooku mi však olajkovala vo veľkom.

Má vôbec význam sa namýšľať nad ňou alebo to radšej nechať plávať? Nechcem byť ten, ktorý sa vnucuje alebo ju do niečoho tlačí, je mi to proti srsti a mal som pocit, že sa asi vnucujem keď jej trvalo tak dlho odpisovať. Preto som s tým sekol. Beriem to tak, že ak by mala záujem, tak napíše aj sama. Alebo sa mýlim?

PS: Nemá nikoho, je slobodná.

sused

Petricek91 :

Dobre si spravil že si sa jej priamo spýtal. Na mrchy treba ísť takto. Chcela ťa trápiť a mať ťa ako zálohu, bol by si jedným z mnohých.

Zuzulik8

Urobil si dobre ze si ju priamo pozval a necakal zbytocne dlho. Aspon vies na com si a mozes sa porozhliadnut inde. Nema zaujem jedna, bude mat ina. Pre mna je inak tiez zaujimave citat taketo temy, pomaha mi to pochopit ako muzi myslia.

Nezajem

Písal som si s veeela veeela ženami, a ver že keď žena pravidelne neodpisuje tak nemá záujem. Netreba riešiť prečo hento prečo toto... Nemá záujem bodka.

ehm

Tak to je úplne jasné. Takých odpovedí typu, uvidíme, čo bude, som sa už napočúval a vždy to znamená jasné nie. Ale aspoň definitívne vieš na čom si a môžeš zamerať pozornosť iným smerom

Petricek91

Na veľkonočnú sobotu sme sa stretli večer v posilňovní, popýtal som sa ako pokračuje s diplomovkou, kedy to presne má tie štátnice. A potom som dodal, že veď po štátniciach môžeme dať kávu, že už bude mať viac času. Nevedela ako reagovať, chvíľu bola ticho a potom povedala, že uvidí čo bude potom, že nesľubuje. Tým som pochopil, že nemá záujem a tak to považujem za vybavené.

SofiaElla

momentik, ty asi rozumieš ľuďom aj bez slov a máš asi doma aj jasnovideckú guľu, ale my - obyčajné, nedokonalé ženy nemej tvári nerozumieme. Takže ozvať sa treba.