Pomalé odpisovanie od ženy

Príspevok v téme: Pomalé odpisovanie od ženy
Petricek91

Ahojte, mám 27 rokov, kočka má 24 rokov. Vídavali sme sa dlhé mesiace pri cvičení v posilňovni tak 2-3x týždenne. Raz som jej napísal a predstavil sa, hneď vedela kto som. Písali sme si veľa možno týždeň, strašne dobre sa mi s ňou písalo a mal som pocit, že máme nekonečne veľa tém, dokonca máme veľa spoločných záľub. Nesilil som to, do ničoho som ju netlačil, nechával som tomu voľný priebeh.

Po asi týždni sme sa stretli náhodou v posilňovní, zoznámili sme sa, rozprávali asi pol hodinu. Ja som začínal, ona končila. Potom sme si písali ešte zo pár dni a zrazu nastal zlom. Z ničoho nič. Miesto odpisovania behom pár minút alebo hodiny, tak odpisovala po niekoľkých hodinách, niekedy až ďalší deň. Síce mi hovorila, že má toho veľa a nemá vôbec čas, pretože robí diplomovú prácu do školy, chodí popri tom na brigádu a keď ma čas, tak sa aspoň chvíľu chce venovať svojím hobby a cvičeniu.

Jedného dňa som si povedal, že keď jej trvá pol dňa alebo celý deň odpísať, tak asi so mnou nechce už písať a proste som jej neodpísal. Do posilňovne som začal chodiť v iný čas a tak sa nestretávame. Prešli skoro dva týždne a ona neodpísala. Nič, ani bodku. Fotky, ktoré som mal na Facebooku mi však olajkovala vo veľkom.

Má vôbec význam sa namýšľať nad ňou alebo to radšej nechať plávať? Nechcem byť ten, ktorý sa vnucuje alebo ju do niečoho tlačí, je mi to proti srsti a mal som pocit, že sa asi vnucujem keď jej trvalo tak dlho odpisovať. Preto som s tým sekol. Beriem to tak, že ak by mala záujem, tak napíše aj sama. Alebo sa mýlim?

PS: Nemá nikoho, je slobodná.

Zuzulik8

No mne ked sa chlap pacil tak mi nevadilo pisat si s nim kazdy den. Ak sme mali co to spolocne a bol rozumny tak vzdy bolo o com. Ak ten kontakt u vas zacal takto viaznut tak asi fakt moc zaujem uz nema. Ale mozes skusit spravit posledny pokus, pozvat ju na drink. Ak sa bude vyhovarat tak to uz nechaj tak.

in blossom

Ja si asi otvorim poradnu, kde budem radit chlapom. No, tak za mna napr. mna vyslovene obtazuje kazdodenne pisanie kazdej blbosti. Nie raz sa mi chlap sprotivil tym, ze mi stale vypisoval, cely den s prestavkami a hoci sa mi aj pacil, tymto mi tak isiel na nervy, ze som nemala uz na ziaden kontakt s nim chut.

Pozri, keby si ju vobec nazaujimal, tak ti urcite nebude lajkovat fotky ani nic, ani by si totiz nepozerala tvoj profil. Ano, je urcita sanca ze to je taka, ktora si udrzuje x chlapov vo friendzone, lebo si tym dviha ego, ale to by si uz davno zistil, ze jej nic nehovoris, ked to bolo doteraz ok, tak mozno sa jej fakt len nechce tolko vypisovat. Alebo mozno si spravil/povedal nieco, cim si uvedomila, ze sice si sa jej povodne pacil, ale potom zmenila nazor. Nespytas sa, nezistis.

daniela2

niekedy jedna dlhšia, zmysluplnejšia správa za týždeň, alebo dvakrát do týždňa znamená viac, ako pár slov každý deň. Tými pár slovami sa človek rýchlo presýti, najmä ak pritom nič dôležité nepovie a nudí sa tým, potom jasné, že uprednostní iné aktivity.
Ak sa s ňou chceš viac zoznamovať, pozvi ju na drink.

Tutanchamon_xD

Určite netlač na pílu a neskúšaj sa jej písať vkuse prvý aj každý deň. Ako si napísal, keby chce, tak sa ti ozve. Neznamená to ale hneď, že si jej ukradnutý. Možno toho má naozaj veľa a nevie čo skôr od radosti.

Ja som si písal s babami, čo taktiež toho mali dosť a niektoré odpísali po týždni, lebo nechodili veľmi na Pokec. Mali buď frajera, školu, robotu plus školu a svoje koníčky. Niekedy sme si písali aj dlhé hodiny a niekedy ako píšem, iba niekoľko viet za týždeň.