Som príliš chudý

chryzantenka

ja som priberala po uzivani B komplexu s b12 kou, celkovo mi viac chutilo jest,konkretne som mala od sunday natural , je vegansky mam alergiu na laktozu

fitnessrecenzie

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Odpoveď je úplne jednoduchá. Ješ málo a musíš jesť viac! Je úplne jedno či si myslíš, že ješ veľa, pokiaľ nepriberáš. To, že nepriberáš znamená, že je tvoj výdaj rovnaký alebo väčší ako príjem počas dňa. Musíš viac jesť, iná odpoveď tu nie je. Ešte sa dá ubrať aj z pohybu, to však ale určite neodporúčam. Nie je to zdravé, a keď sa ti podarí nabrať, tak to bude len tuk.
Jedz čo najviac, akosi myslíš, že dokážeš, a ak začneš naberať ideálnym tempom, máš vyhraté. Ak nenaberieš, hádaj čo urobíš. Budeš jesť ešte viac! Žiaľ, nie je tu iná skratka, a jedine čo môžeš preto urobiť je jesť.
Neviem ako veľmi ťažko sa ti naberá, ale ak je to moc zle kľudne jedz aj vysoko kalorické jedlá, ako sú pizza, burger,... Ale to až v krajnom prípade, hlavne jedz veľa mäsa, nie chudého, veľa cestovín, vločiek, ryže, zemiakov, vajec, mliečných produktov,... Máš veľký výber.
Ak si chceš dopomôcť doplnkom výživy, gainer je pre teba jasnou voľbou. Ak sa chceš dozvedieť či je bezpečný, ako funguje, a ktorý produkt si kúpiť, bež mrknúť na túto stránku. www.fitnessrecenzie.sk
Nezabúdaj, vedomosti sú kľúčové pri naberaní.
Držím palce, a dúfam, že som pomohol

ahjaj

Guga, jasné, že neostaneš malá a chudá. :-)) Ja ani neviem, kedy som dcéru vážila. Asi nejak okolo Vianoc, tak dúfam aj ona odvtedy pribrala. :-))

Guga12

Dnešné meranie: 152 cm!! 2 centimetre za dva mesiace. Za rok to potom bude 6!!! Do 165 koľko chcem merať ako dospelá mi chýba ešte 13 cm. Toľko za 5,5 rokov ešte môžem narásť.
A váha: 34,5 kíl. 1,5 kíl za 2 mesiace, to je 9 kíl za rok.
Tak tomuto sa hovorí puberta!!!

Guga12

nepísala som nikde, že mi trčia rebrá!
Otec je detský lekár, a berie mi občas krv, aj vzorky moča a stolice posiela. Vie koľko vážim a meriam, a riadne sa o mňa stará.

Tomas12345

Guga12 :

Rob so sebou niečo ! Táto tvoja váha to je strašne málo na tvoju výšku. Zdá sa mi že si tu písala že ty trčia rebrá a to je už znak toho že tvoja váha nie je v poriadku. Zájdi si na vyšetrenia štítnej žlazi a parazitov.

Guga12

12, 5 rokov, 150 cm, 33 kg.
Mám jedinú chorobu: nie to, že som malá a chudá. Som lekárske decko. Otec je detský lekár. Je to postih. Ani uliať sa nemôžem zo školy, ako ostatní. Možno aj ja budem raz študovať medicínu. Alebo za lekárničku. Ešte neviem. Vraj za lekárničku, to musím vedieť aj chémiu. Tú budeme mať v škole budúci rok. Neviem ešte ako ma bude zaujímať. Len potom budem rozumieť všetkému, čo sa tu popísalo.