Bolesť chrbta

Príspevok v téme: Bolesť chrbta
Karelkryl

Zdravim chcem sa spytat mam 21 rokov, pracu sedavo / manualnu a boli ma chrbat , stuhnut skoro cely a cvicdnie mi uplne nepomaha. Bol som u doktorky a kedze mi nezabrali klasicke kombinacie dostal som Aflamil. Ja som si este na odporucenie lekarnika kupil Milgammu N, len neviem ci ich kozem uzivat spolu ,,, moze byt tak ze sa najem a dam si ich spolu po jedle ? Bude ich ucinok v pohode ? Nebudu sa navzajom vylucovat ?dakujem pekne

danninka

no vsak ale kazdy sa tym parametrom predsa nerozumie, tiez by som nevedela podla coho sa rozhodovat pri kupe novej stolicky. jedine ak by mi poradil daky odbornik, inak to nevidim.

jaskova

no myslim si, ze kazda jedna cast stolicky je dolezita :-) vsetko so vsetkym suvisi. kvalitne sedadlo ti nenahradi opierku a naopak, to rozhodne nie. ak by som si kupovala novu stolicku, tak istotne by som pozerala najprv po parametroch.

lubicka0

no ono podla mna zase zavisi zrejme aj od znacky. niektori mozno dbaju skor na to sedenie ako take a ostatne komponenty su tak akoby druhorade.

zdravicko19

tak ja mám starú stoličku, mám ju už niekoľko rokov, a tá sieťka je to jediné, čo na nej relatívne dobre drží :D takže si myslím, že pri kvalitnej už tým duplom nemá tendenciu sa nejak naťahovať.

svurcka

ako takato sietka vobec nemusi byt zla vec. ako vravis, clovek sa o nu hned neprilepi a ani sa nejak moc nepoti. myslim, ze myslela pruznost, ci sa nejak rychlo nevytaha vies

jolipan

Neviem, ako myslis, ze natahuje, ale je pevna, opierka takisto. Ta sietka tam ma svoje opodstatnejsie, predtym som mal taku stolicku, ze ked som bol par minut oprety, mal som totalne dopoteny chrbat a pri tejto vobec.

jolipan

Istotne ano. Konkretne na tej mojej si mozes vsimnut, ze tvarovene je aj to sedadlo a je to velky rozdiel ako pri klasickej stolicke.

smrecka

ako ta opierka je podla mna diskutabilna, no napriklad ma zaujima, ci je fajn, ak je tvarovane aj sedadlo, alebo ani nie?