Bolesť chrbta

Príspevok v téme: Bolesť chrbta
Karelkryl

Zdravim chcem sa spytat mam 21 rokov, pracu sedavo / manualnu a boli ma chrbat , stuhnut skoro cely a cvicdnie mi uplne nepomaha. Bol som u doktorky a kedze mi nezabrali klasicke kombinacie dostal som Aflamil. Ja som si este na odporucenie lekarnika kupil Milgammu N, len neviem ci ich kozem uzivat spolu ,,, moze byt tak ze sa najem a dam si ich spolu po jedle ? Bude ich ucinok v pohode ? Nebudu sa navzajom vylucovat ?dakujem pekne

majovka34

Tak to je asi individualne, zalezi od kazdeho, ake ma clovek financne moznosti si myslim :-) Ale tak kazdopadne na takychto veciach setrit rozhodne netreba. Ani ta moja nestala malo, ale muz mi prispel, lebo sa uz na to proste nemohol pozerat :-D Stolicku z kuchyne som si zvykla brat.

kajmana

Tak tomu sa ani necudujem. Podla mna aj nema vhodne tvarovanie, tak je len otazkou casu, kedy si na nej znicis chrbticu. Aj si si uz nejaku pozerala?

adrrikka55

po pravde budem musiet, lebo uz nevladzem takto fungovat. teraz mam klasicku kancelarsku stolicku ano uz nevladzem na chrbat

kajmana

Planujes si kupit taku stolicku? No asi to nebude vec ktoru kupis za par korun, no ak pracujes vela za PC, tak je na mieste aby bola stolicka kvalitna a mala co najlepsie tvarovanie

daninka25

Majovka len zo začiatku, keď si na nej začala sedieť nemala si problém, žeby ťa chrbát bolel intenzívnejšie? Že proste to telo, tá chrbtica nie je na to navyknutá, tak žeby ti bolo aj to sedenie akože nie prirodzené, pohodlné?

paliinno

Mojej manzelke budem musiet tiez asi nieco skor alebo neskor zriesit. Je nejako preukazane ze pomahaju? Lebo vyrobcov je milion ale len niektore stolicky su naozaj ze "zdrave".

nomarienka

a kolko si pouzivala tu stolicku Goyart prosim ta? pozerala som ich web tie stolicky vyzeraju celkom nadupane :D

strechacka

sedenie za pc je moja smrt. uz fakt clovek nevie kam a ako si najma doma sadnut, aby ho pri praci nebolel chrbat. ta stolicka co si spominala, sa da aj nejak nadstavit? ja som trocha nizsia a niekedy mavam so stolickami kvoli tomu problem

luubinka

a kde si na tuto znacku natrafila? alebo ti niekto odporucil? lebo ja teda by som si asi nevedela vybrat spomedzi tych vsetkych, co su na trhu momentalne.