Bolesť chrbta

Príspevok v téme: Bolesť chrbta
Karelkryl

Zdravim chcem sa spytat mam 21 rokov, pracu sedavo / manualnu a boli ma chrbat , stuhnut skoro cely a cvicdnie mi uplne nepomaha. Bol som u doktorky a kedze mi nezabrali klasicke kombinacie dostal som Aflamil. Ja som si este na odporucenie lekarnika kupil Milgammu N, len neviem ci ich kozem uzivat spolu ,,, moze byt tak ze sa najem a dam si ich spolu po jedle ? Bude ich ucinok v pohode ? Nebudu sa navzajom vylucovat ?dakujem pekne

crocinka

no ta opierka na hlavu mne osobne pride uz taka trosku zbytocna, ale tak kazdy mame ine preferencie. mne to napriklad za hlavou vadi :) a hlavu asi az tak opretu mat nemusis ako celkovo ten chrbat.

christa366

Máš aj akože tak operadlo potiahnuté, že ak po krk, hlavu? Ako to je pri správnom sedení by mala mať aj hlava nejakú oporu??

jolipan

Kupoval som kancelarsku stolicku Herman Miller. Vyberal som podla tvaru chrbtovej opierky a ked na nej clovek sedi, tak sedadlo aj operadlo sa prisposobi a tie dynamicke povrchy reaguju aj na tie najmensie pohyby. Niektori inak tvrdia, ze s kolieskami by napriklad nechceli, ale ja si to osobne bez toho predstavit neviem. Umoznuju jednoznacne lepsi pohyb aj manipulaciu.

jolipan

To nie je tak celkom pravda, že clovek za to nic neda. Vyhodi peniaze za nieco, co mozno ani fungovat nebude. Kvalitna stolicka je zaklad. Ja mam uz treti rok jednu od Goyart-u a vobec nepocitujem nejak negativne, ze pracujem za pocitacom. Samozrejme, ze treba to aj nejak striedat, pravidelne si robit prestavky pocas dlhodobeho sedenia, prejst sa, povystierat sa, ale kamen urazu je jednoducho to sedenie.

SIsulienkA01

Dobrý deň, možno hovorím odveci, ale chrbát je naozaj veľmi bolestivý a nepríjemný ak teda bolí. Teraz nepoviem príklad na chrbát ale mňa osobne veľmi bolia kolená a vlasne kĺby celkovo a naozaj som skúšala všetko až mne osobne pomohol kolagén. Mohol by byť aj to problém, že máte nedostatok kolagénu. Ja mam koalgén Vital Proteins možno by Vám padol ale na trhu ich je viacero na výber. Za pokus nič nedáte

folka32

kiara len problem je ten, ze vela ludi si to neuvedomuje, ze to nie je len o bolesti chrbtici, mnohi si myslia, ze ved to proste raz dva prejde, ale to tak vobec nie je, to sa moze stupnovat a moze to dojst do niecoho horsieho a neoplati sa to riskovat.

taMMika

chcela by som vediet, ze ked ste mali bolesti chrbtice a teda ste vymenili stolicku napriklad v praci, tak za aku dobu ste pocitili nejaku tu zmenu? zlepsenie??

Darla111

Keď ste si kupovali kancelársku stoličku, tak by ma zaujímalo či je lepšie cez internet objednávať alebo lepšie ísť niekam fyzicky do predajne, sú nejaké zásadné rozdiely v cenách cez net a v kamenných??

Kiara6

Lenže si vezmi, že radšej si priplatiť za stoličku ako platiť si následne za lekársku starostlivosť keby si začala chodiť po doktoroch, no nie??