Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Bolesť chrbta

Príspevok v téme: Bolesť chrbta
Karelkryl

Zdravim chcem sa spytat mam 21 rokov, pracu sedavo / manualnu a boli ma chrbat , stuhnut skoro cely a cvicdnie mi uplne nepomaha. Bol som u doktorky a kedze mi nezabrali klasicke kombinacie dostal som Aflamil. Ja som si este na odporucenie lekarnika kupil Milgammu N, len neviem ci ich kozem uzivat spolu ,,, moze byt tak ze sa najem a dam si ich spolu po jedle ? Bude ich ucinok v pohode ? Nebudu sa navzajom vylucovat ?dakujem pekne

dariniatko

ak chce niekto kvalitnu stolicku, tak je fajn, ak si asi vyberie priamo obchod alebo specializovaneho vyrobcu, ktory sa zameriava hlavne na vyrobu takychto stoliciek

lompaska

no len je otazne, kolko takych showroomov na Slovensku mame :) podla mna zas az tak vela nie. ale sama by som sa rada sla pozriet, lebo takto v obchodoch na kvalitnu kancelarsku stolicku ozaj natrafis len malokedy.

Ma_rika

hej hej. ono stolicka moze byt kvalitna, ale proste ti nesadne, alebo sa ti na nej sedi nie tak, ako si ocakavala. su veci, ktore je lepsie si proste pred kupou vyskusat a obzriet

mickainka

no niekedy sa stava inak, ze je len nejaka stranka, proste eshop, odkial si vies objednat, ale to by som neriskovala. ak aj nie je kamenna predajna, nejaky showroom by proste mal byt.

dasulienka98

vhodne je si takuto stolicku asi pred kupou aj vyskusat a nekupovat si ju len podla obrazku. nie je to zas taka lacna zalezitost

jolipan

Tym chces akoze povedat, ze mu je jedno, na com bude sediet, aj keby sa mu sedelo zle a nepohodlne, len nech to ma riadnu zaruku? :D

sihkira

tak ty musis v prvom rade vediet, na co chces prihliadat. ci potrebujes nastavovat si vysku sedu, hlbku sedadla alebo aj sklon operadla napriklad. niekto na toto nemusi vobec dbat a staci mu, ze ma dlhorocnu zaruku a ma istotu, ze ked sa s nou nieco stane, tak to vie obratom vyriesit.