Bolesť chrbta

Príspevok v téme: Bolesť chrbta
Karelkryl

Zdravim chcem sa spytat mam 21 rokov, pracu sedavo / manualnu a boli ma chrbat , stuhnut skoro cely a cvicdnie mi uplne nepomaha. Bol som u doktorky a kedze mi nezabrali klasicke kombinacie dostal som Aflamil. Ja som si este na odporucenie lekarnika kupil Milgammu N, len neviem ci ich kozem uzivat spolu ,,, moze byt tak ze sa najem a dam si ich spolu po jedle ? Bude ich ucinok v pohode ? Nebudu sa navzajom vylucovat ?dakujem pekne

majovka34

No akoze moc sa nerozumiem tymto technologickym veciam, ale som za to, ze ked chrbat boli, tak jednoznacne clovek zle sedi. A tym, ze ma sedavu pracu, tak je o to dolezitejsie dbat na to, aby sa ta kvalita toho sedenia proste zlepsila, ak si nechce sposobit nejake vaznejsie problemy. Mne sa v tomto osvedcila stolicka Goyart, ktore uz maju aj to sedenie tvarovane, ergonomicke. Podla mna kazdy, kto pracuje dennodenne za PC by mal mat kvalitnu stolicku. To je proste zaklad.

luubinka

no ako ja nevidim dovod, preco nie, ked je overena kvalita, tak vobec nemam problem aj objednat. ale tak jasne, ze ak by sa dalo si na nu najprv sadnut a skusit, ako sa mi na nej sedi, tak to by bolo fajn :)

luubinka

no ved aj ja pozeram dake a hlavne uz aj s nejakym ergonomickym sedenim, lebo si myslim, ze to je dost podstatne pri vybere stolicky.

alickaher

tiez mam sedavu pracu a mavam problemy hlavne s rukou v ktorej drzim mys a s ramenom. ako zacala som aj cvicit, co teda aspon mne tak trocha pomohlo, no dumam, ze si kupim konecne poriadnu stolicku, nech ma telo tu spravnu polohu, len je ich teraz na trhu tolko, ze vobec neviem, na co sa tak najviac zamerat

Poster

ak bolesti pretrvavaju, tak ti rozhodne podobne produkty nepomozu. ak pracujes na pocitaci, tak sa to samozrejme da chapat, tiez mam sedavu pracu a nebolo to vobec med lizat. bolelo ma vsetko velmi dlhy cas.

Najčítanejšie články