Bolesť chrbta

Príspevok v téme: Bolesť chrbta
Karelkryl

Zdravim chcem sa spytat mam 21 rokov, pracu sedavo / manualnu a boli ma chrbat , stuhnut skoro cely a cvicdnie mi uplne nepomaha. Bol som u doktorky a kedze mi nezabrali klasicke kombinacie dostal som Aflamil. Ja som si este na odporucenie lekarnika kupil Milgammu N, len neviem ci ich kozem uzivat spolu ,,, moze byt tak ze sa najem a dam si ich spolu po jedle ? Bude ich ucinok v pohode ? Nebudu sa navzajom vylucovat ?dakujem pekne

budkira

pri sporte sa predsa len clovek natahuje strecuje a jedno s druhym, ak dlhsie sedis v nespravnej polohe, ono sa to vie velmi rychlo ukazat prave stuhnutostou a bolestou. aj si si tu stolicku niekde pred kupou skusal?

romcok

No mne nepomohol ani kolagen. Na klby ano, ale chrbat citim stale. Som sportovec a zistil som, ze ani z toho sportu ma tak nebolieva ako z nevhodnej stolicky. Nedavno som kupoval novu Herman Miller, pri ktorej citim, ze aj ta opierka chrbta je ovela pevnejsia. Treba sa aj na taketo veci zamerat, nielen pchat kadeco do seba, co v podstate ani nemusi pomoct.

SIsulienkA01

Môže to byť spôsobené aj nedostatkom kolagénom alebo zlým pohybom. Každopádne vyskúšajte do svojho denného režimu pridať aj Vital Proteins. Je to veľmi dobrý kolagén. Ja som dlhoročná bežkyňa a moje klby a chrbát často krát bolel ale dávam si to každý deň a naozaj cítim pozitívne účinky

alickaher

ako ono sa isto par dni tak da zvladnut, ale na kazdodennu niekolko hodinovu pracu za pocitacom to asi nebude. clovek pracujuci doma by podla mna mal mat aspon ako taky pracovny kutik, ci?

michallinca

no, to je fakt, ja mam s tymto napriklad velky problem. nechapem ludi, ktori mi povedia, ze pocas homeofficu pracuju na gauci napriklad alebo na posteli. to by som nedokazala. chrbat by mi odisiel pravdepodobne.

lubicka0

no v pripade toho nepohodlia ta moze aj porazit :D to potom ani nie je divu, ze sa cloveku ani sustredit na robotu neda napriklad.

zdencha598

tak tak, tie sa opotrebuju rychlejsie ako tie drahsie. najlepsie si jednoducho nasetrit nejaku sumu a potom si uzivat pohodlie pri praci. aj ked stale je to praca :D ale chapes :D ked uz pracovat, tak nech sa ti aspon sedi dobre. ked uz ani to pohodlie pri tom nemas, tak potom o com to je :D

lompaska

ale tak to mas tak pri vsetkom predsa. vies ako sa hovori - nie som taky bohaty, aby som si mohol dovolit kupovat lacne veci :)

bronimira

Podla mna je to mega velky rozdiel, ci si kupis stolicku za takuto sumu a za sumu vyssiu. Dam ti priklad, pred par rokmi som si kupovala "kancelarsku" stolicku za podobny peniaz v jednom nemenovanom obchodnom retazci a rozpadla sa mi do roka. Tak asi tusis, ci sa oplati investovat do stolicky viac alebo nie :D