Bolesť chrbta

Príspevok v téme: Bolesť chrbta
Karelkryl

Zdravim chcem sa spytat mam 21 rokov, pracu sedavo / manualnu a boli ma chrbat , stuhnut skoro cely a cvicdnie mi uplne nepomaha. Bol som u doktorky a kedze mi nezabrali klasicke kombinacie dostal som Aflamil. Ja som si este na odporucenie lekarnika kupil Milgammu N, len neviem ci ich kozem uzivat spolu ,,, moze byt tak ze sa najem a dam si ich spolu po jedle ? Bude ich ucinok v pohode ? Nebudu sa navzajom vylucovat ?dakujem pekne

Slanienka

samija Nebola si si vobec ziadnu pozriet? Podla mna by si si mala ist nejaku vyskusat a na ktorej sa ti bude dobre sediet, tak by si mohla skusit. Alebo sa mozno opytat lekarky alebo nejakeho fyzioterapeuta, ci nemaju nejake odporucania

Irmanka

a teraz ťa už chrbát nebolieva vôbec? všimla som si sama na sebe, že už to nie je to, čo predtým, a to v kancelárii robím len ozaj krátko. dáke tri mesiace.

samija

sklaninka, ked ti mam pravdu povedat, potrebovala som novu stolicku domov a kedze som nevedela aku, tak som radsej nekupila vobec.

nomarienka

aj ste ich videli pred tym nez sa objednali, ci to vam vedenie proste len tak zaobstaralo. no ak su vhodne pre spravne sedenie, tak je super, ze na nieco take vobec mysleli? nemas nahodou nejaku fotku?

sklaninka

akoze prisli vam do prace? to ste si vy sami objednali na vlastne naklady ci ako? :) no to je pravda, tiez by som asi nevedela sama vybrat kancelarsku stolicku. ja celkovo co sa nabytku tyka, tak sa nerozhodujem sama, ale zvyknem sa poradit :)

zizuska

tiez nam teraz priviezli nedavno nove stolicky do prace, ale neviem teda, moc sa tomu nerozumiem :) su z hladiska ergonomie brane ako vhodne pre zdrave sedenie, to som zachytila :D keby si ju mam sama kupovat, tak asi by som vyberala do Vianoc. buducich :D

zahorko

ketlenka no skvele, ako po jednej stranke to veru nie je bohvie co, ale tak ako vravis, aspon doma sa ti dobre sedi. a vybrala si si teda nejaku speci stolicku? podla coho si vlastne vyberala?

limovienka

no ak by som v praci mala s niecim problem, tak by som sa rozhodne ozvala. a ak by nas bolo viac a nebola by som jedina, ktorej sa zle sedi, tak si myslim, ze by to zacali riesit :)

ketlenka

presne tak, doma sa mi sedelo lepsie, lebo som si sama z vlastnej iniciativy zaobstarala stolicku, nech aspon tam sa mi dobre sedi a robi.