Kto sa prida na chudnutie??

PatrishaWinter

Ahoj, Leilaaal, drzim palce.
Ja som mala na ranajky ovsenu kasu a kavu.
Na obed polievku.
Na veceru nam ovocie.
Popritom som bola dnes na mensej ture (okolo tych 8-9 km).
Este mam v plane ist vonku o chvilu.
Majte sa. :-)

Leilaaal

Tomáš môj otec ma 175 cm a 72 kg a vôbec nie je chudý, je akurát , takže ani ty nemôžeš byť chudý keďže máš len o 3 kg menej ako on a výšku máte rovnaku

Tomas12345

Abcd888 :

Tak ja už fakt neviem, ked je 60 kg pri 179 cm normálne, tak asi sa musím prestahovat na inú planétu.

Leilaaal :

Ano, anorektické sklony. Nebude ani prvá ani posledná. Ja sa už naozaj nečudujem prečo tolko mladých dievčat trpí anorexiou, toto je ten dôvod. Ja vážim 69 kíl pri výške 175 cm a som naozaj dosť chudý ( neratajuc ramena a lýtka), tak mi nehovor že je dotyčná so 60 kilami a o pár cm nižšia tučná.

dobreuz :

Len vyjadrujem svoj názor, a ked sa mýlim tak mi povedz v čom sa mýlim, o tom je predsa normálna diskusia a diskusne forum.
Nie, nie som si toho vedomý že by bola tučná a určite si si toho vedomí že nie je tučná aj ty, aj ked ma tu presviedčas o opaku, ale to len preto aby si mal opačný názor než ja :D. Však pamätám si ked som ty hovoril že si vychudnutý a si ma presviedčal že ty vychudnutý nie si, ale hlavne že si pred týždnom sám priznal že vychudnutý si.

dobreuz

Tak pohyb je 80% strava len 20% úspechu a tých 2000 kcal je maximum, čiže áno cca tých 1500 je vhodných. Ale to grilované kura nie je zdravé, teda nič grilované nie je zdravé :D Inak Tomas12345 choď sa liečiť, 60 kg pri 158 cm je veľmi veľa a Ty to dobre vieš, je dobré, že autorka témy si to uvedomuje a chce s tým niečo spraviť, len tak ďalej.

Leilaaal

Tomáš ze normálna váha a anorekticke sklony ? :D zakladateľka má rovnakú výšku a hmotnosť ako ja takže viem asi že ako vyzerá. Inak vyzerá 60 kíl na žene 180 cm a na žene 158 cm

Leilaaal

Dobreuz to máme jesť 2000 kcal keď chceme chudnúť? Ja som čítala že 2000 kcal je na udržovanie váhy a pri chudnutí treba jesť 1500 kcal...Patrisha áno dnes som začala: raňajky: ovsené vločky s bielym jogurtom a medom obed: varená zelenina a grilované kuracie mäsko a na večeru budem mať tvaroh s medom :) ;)

dobreuz

Zase sa ozval odborník na všetky na všetky vedné disciplíny... Niet témy, do ktorej by si neprispel... Prečo nie si miliardár keď všetko vieš?

Tomas12345

Vsak mas uplne normalnu vahu, neviemz coho chces chudnut. Toto je znova dalsia zena s anorektickymi sklonmi.

Ako si na toms kondiciou ? Ak nemas kondiciu tak s behom nezacinaj, ale radsej len s mierne rychlejsou chodzou.

dobreuz :

Znizit pocet kalorii a zintenzivnit pohyb ? To je tak akurat dobry navod na to aby dotycny pri Behu skolabovala. Clovek pred sportovanim potrebuje byt dobre najedeny aby mal dostatok sily, a nie bezat s poloprazdnym zaludkom.