Kto sa prida na chudnutie??

Tomas12345

Hmmm, nejak sa tu na tomto fore rozmáha anorexia. Váženie a prepočítavanie jedla, špekulovanie nad tým čo ma o gram menšiu váhu, to sú predzvesťou začínajúcej anorexie. A pritom by stačilo tak málo, stačí len vysadiť múčne jedlá, ostatné jesť v primeranej dávke (žiadne znižovanie) a denne nad 5000 krokov denne. No znovu dodám, schudnuť nepotrebuješ.

Leilaaal :

No tak potom máš neobjektívny pohľad, predsa len vy ženy máte idolov vo vychudnutých modelkách zatiaľ čo mi chlapi v objemových kulturistoch.

Leilaaal

Ja som mala na raňajky biely jogurt ovsené vločky a banán a na obed tofu so zemiakmi a na večeru budem mať islandský jogurt skyr s medom a pomarančom ;)

Pag

Ja mám jednu kamošku a tá je zhodou okolností originál veverička (veverička malá Anička), ale nie tá stokilová učiteľka, čo sa snaží vyliezť na strom, aby ukázala deťom, že ako lezie veverka. My to robíme tak, že najprv čorkneme/zozbierame tak za košík orechov u susedovcov, pardón, nazbierame si ich pod lesnou lieskou alebo pod vlašským orechom verejne prístupným pri cestných kominikáciách s príchuťou Pb, keď je jeseň, potom obidvaja vylezieme na strom a tam spolu lúskame orechy a snažíme sa odpľuť tie škrupinky čo najďalej. Kto dopľuje najďalej, vyhráva. Toto je jej tvár, tej veverky.

dobreuz

Orechy sú veľmi bohaté na bielkoviny - majú síce veľa tukov, ale zdravých a aj také ovsené vločky 13 g na 100g. Ale také nízkotučné mlieko nie je zlé, predsa len živočíšne bielkoviny sú lepšie ako rastlinné. A netreba opomenúť ani vajíčka, ale radšej na tvrdo ako volské oko, keďže volské oko sa robí na oleji a to je zbytočný cholesterol.

Cirrrancik1

Ja už chudnúť nemusím, lebo mne váha ukazuje aktuálne 2 max. 3 kilá. Cítim sa samozrejme na viac kíl, ale váha neklame, lebo váha je za každých okolností objektívna. Spadnúť zo 130 kilo na 2-3 kilá, tak to už je iná Čakovina. Ale mám pocit, že plienky budem potrebovať predsa len pre dospelých, či? Však, keď je čas relatívny, tak aj váha môže byť relatívna. Ešte aj pivný bembeľ mám, čo už len Ša.iš popíjam, neviem. Mama mi hovorí, aby som ešte schudol. Schudol? Haló? Mám sa prehladovať na onen svet?

Leilaaal

A ešte mám otazku. Odkiaľ prijímať bielkoviny keď nechcem jesť mäso každý deň. Predsa len to nieje zdravé toľko mäsa. Aké potraviny sú bohaté na bielkoviny okrem mäsa a mliečnych výrobkov ??