Kto sa prida na chudnutie??

dobreuz

A hlavne sa vždy najedz po behu, podľa mňa po behu je najlepší banán, obnoví glykogén aj minerály, hlavne draslík.

dobreuz

Ak nemáš alergiu na orechy tak jednoznačne ich odporúčam, totiž zdravé tuky sú oveľa lepším zdrojom energie ako sacharidy, teda hlavne stabilnejším a také chia do jogurtu na raňajky sú tiež super, takisto obsahujú zdravé tuky (omega) a aj mnoho iných živín.

Hannaah

Mne to v podstate aj tak nejak vychádza ked jem 4x denne tych 6000 a vobec nie som hladna.. dokonca ked veceriam po behu castokrat ani niesom hladna ale dam si nieco pretoze ranajkami, obedom a olovrantom alebo desiatou tych 6000 nenazbieram. A hlavne ked mam olovrant tak moc vecer nie som hladna, asi budem radsej desiatovat ako olovrantovat

dobreuz

KamilkaG len sem tam zjem 20000 KJ, dokonca raz sa mi podarilo dať 21000KJ :D Ale bežne prijmem medzi 10000 - 12000 KJ a udržiavam hmotnosť aj veľa behám aj mám super metabolizmus, takže ak má Hannaah slabý metabolizmus tak jej stačí okolo 6000 KJ si myslím.

KamilkaG

To nebude metabolizmom ale tým že behas veľa čiže veľa spalis, kebyže celý deň sedíš za počítačom tak by si pri takom vysokom príjme pribral. 20 000 kj šak to je obzerstvo :D to ja ani na Vianoce nejem tolko

KamilkaG

Dobreuz šibe ti ? 6000 kj denne ? Ja som bola dva mesiace v nemocnici a moj pohyb bol asi 15 min prechádzka po chodbe za celý deň a jedla som všetko čo dávali plus ovocie, jogurty, čaje s medom a citrónom. To mohlo byť okolo 8500 kj denne a nepribrala som ani deko!!! Kebyže jem 6000 kj za deň tak by som mala 40 kg