spim 2,3 h denne, uz nevladzem

Palo1995

house:
Áno máš pravdu,mne to začalo tým a stresom...

je to:
Pozrel som si ten článok vidíš aké to je človek si uvedomuje absorditu ale nevie to prestať robit kým necíti úľavu alebo není po jeho...ja to mám napr. s tým modlenim,a mama mi poslala FB na jednu "vesticu" a liečenie týchto duchovných veci tak jej písala čo ma trápi a potom som jej ja napísal a tiež má tak povzbudila trošku že aké mám myšlienky tak to si privolavam atď a dnes mi sestra volala a vravela že mám skúsiť ísť do čajovne u nás že tam sa robia seansy a takéto veci tak som tam bol a pani bola prekvapená večer ale vyložila mi karty a tiež má povzbudila trošku už som nevedel čo zo zúfalstva...tak som bol večer trošku veselsi..zajtra sa ozvem čo ako po vysetreni

je to

Palo, tak dobre, ze to riesis a ze ti pomahaju. Keby nieco a keby ti pomaha aj toto pisanie, tak kludne pis sem. Snad ti to vcerajsie pisanie neposkodilo, nepohorsilo, ? Keby hej, tak radsej nic nepis.
Ten olej fajn, snad to zmierni, ze to nie je len reklama.

house

Nespavost moze byt prvym priznakom vaznej psychickej choroby.
Netreba ju podcenovat a cim skor vyhladat psychiatra aby sa tento stav neskoncil akutnou psychozou.Viem to na zaklade vlastnej
rodinnej skusenosti.

Palo1995

je to:
Áno dnes mi prisiel ten CBD olej tak verím v to že mi pomôže lebo dnes je to už akútne volal som v práci mamine že nech volá psychologicke či nemôžem prísť skôr ako 21ho a ona volala psychiatricke tak že zajtra mám prísť ku nej a potom ma dúfam že pošle rovno aj ku psychologicke lebo potom aj jej volala mamina a ak ma k nej pošle psychiatricka tak pôjdem zajtra aj tam,lebo mám strašne úzkosti a nutkave myšlienky hlavne na to modlenie dnes som sa aj ráno skoro som zmeškal kôli tomu vlak do prace,aj v práci som sa musel lebo keď som sa modlil ráno tak priateľka vstala na budík a ma videla modliť sa tak ma tlapkala po pleci že zmeskam do práce že čo robim,tak kôli tomu som sa musel znovu modliť v práci na záchode skoro hodinu mi to zabralo :( a na všetko sa sústredím nemôžem sa o nič oprieť a tak idem sa zblázniť už z tých myšlienok....nechcem aby sa mi niečo stalo...som ešte mlady..

Tomas12345

Kaido :

"Ved aj tak ked sa pozriem ako tento svet funguje, je to chore, zlym ludom sa dari a tym dobrym sa aj tak tie skutky nevratia, tak potom naco?"

A ako vieš že sa im tie skutky nevrátia po skončení tohto života ?

je to

Palo, no, uz tomu trochu rozumiem, dufam, ze ta terapia ti pomoze, aj ten olej, nech mas vela spanku, mozno jedno s druhym sa nejako dobre ovplyvni, lebo to je hruza