ENERGIA

Príspevok v téme: ENERGIA
sunnyball13

...chcem sa opýtať, či má niekto podobné skúsenosti....zažil som to už veľa krát....ale tento víkend mi to už začalo vadiť, tak reku či vie niekto ako no to?.....boli sme ako rodina u otca...býva v paneláku....prišli sme tam v piatok, v sobotu išli von a ked sme prišli naspäť boli sme už celé pobedie až do večera v byte....začal som pomaly cítiť únavu, akoby som prichádzal o energiu...a postupne som už skoro nič :)...kedže máme tri malé deti...nedá sa robiť nič...ale ked sme doma mám energie na 10 vecí a teraz som mal len na jednu.....to isté som pociťoval keď som chodil ku svokrovcom....nie hneď, ale po takom pol dni u nich...som začal cítiť veĺkú únavu...oni bývajú v dome....všetky tieto pocity....cítim keď som bol v dome alebo byte...keď ideme niekde von, alebo sme na dvore....necítim to....bývajú tam starší ľudia cez 60r...neviem či to s tým môže súvisieť...dá sa nejako ochrániť energia, aby človek takto neprišiel o všetky sily?...

Meridian

Tomas 12345 to je pre niekoho iného
Pre tomas445 k teme zla povaha či nejak taknechce sa mi to hľadať ako sa to presne volalo.....

Meridian

Nech to znie akokoľvek tak namiesto knihy literatury o energiách doporučujem prečítať a nazrieť najlepšie od začiatku tejto témy tomas445
Myslím že je tam zopár dobrých vysvetlení o láske energii aj o upírstve, a povedali to ludia minimálne traja že sa im to páčilo. a ja som sa snažil aspoň z časti obsiahnuť túto tému...

sunnyball13

ReLa .....To máš teda pravdu vyhnúť sa ľuďom a miestam s ktorými neladíme....človek to aj intuitívne robí. si myslím,ale keď to aj vie aj vedome tým lepšie jasné....a to pustenie kohútiku keď človek chce to je už vyšší level.....MÁ NIEKTO Z VÁS POCIT KEĎ JE NA NETE....že mu to niekedy odoberá energy?....mávam často taký pocit....neviem ako to je možné, ale je to tak...

ReLa

Otázka: "....dá sa nejako ochrániť energia, aby človek takto neprišiel o všetky sily?..."

Podla mna: každy človek ma nejaky vztah k energii. Svoj vlastny vztah, svoj vlastny postoj.Svoje vlastne poznatky s energiou,svoje vlastne tempo, atd. atd. svoju vlastnu produktivitu...(pozor toto je dolezity atribut) a nakoniec sa dostavame aj k tym vlastnym osobnym cielom, čo vlastne chceme dosiahnut (ešte v živote), z čoho máme radost, čo nám robi dobre. Ked sa stretnu spolu dvaja ludia, ktori v otazke energie spolu neladia, tak jeden z nich na to zakonite doplati. Pride o svoju energiu. Preto zaklad je, vyhnut sa zdaleka ludom s ktorymi energeticky neladime. A nielen luďom, ale aj miestam, ktore su s nimi spojene. Neplati to vtedy, ked rozdavanie svojej energie dokazeme regulovat (jednoducho zavreme kohutik), co vsak je podstatne iny level. Nehovorim, ze vyssi level, ale iny, lebo zalezi na tom o akeho konkretneho cloveka/ludi ide.

Bohatier

A cca 8 poslednych viet z Meridianoveho predosleho prispevku podciarknut a nalepit na ramik monitora pocitaca! :P :D