ENERGIA

Príspevok v téme: ENERGIA
sunnyball13

...chcem sa opýtať, či má niekto podobné skúsenosti....zažil som to už veľa krát....ale tento víkend mi to už začalo vadiť, tak reku či vie niekto ako no to?.....boli sme ako rodina u otca...býva v paneláku....prišli sme tam v piatok, v sobotu išli von a ked sme prišli naspäť boli sme už celé pobedie až do večera v byte....začal som pomaly cítiť únavu, akoby som prichádzal o energiu...a postupne som už skoro nič :)...kedže máme tri malé deti...nedá sa robiť nič...ale ked sme doma mám energie na 10 vecí a teraz som mal len na jednu.....to isté som pociťoval keď som chodil ku svokrovcom....nie hneď, ale po takom pol dni u nich...som začal cítiť veĺkú únavu...oni bývajú v dome....všetky tieto pocity....cítim keď som bol v dome alebo byte...keď ideme niekde von, alebo sme na dvore....necítim to....bývajú tam starší ľudia cez 60r...neviem či to s tým môže súvisieť...dá sa nejako ochrániť energia, aby človek takto neprišiel o všetky sily?...

bez energie

ja nemam energiu ani vo svojom byte, byvame na vyssom poschodi, mam dojem, ze to je tym. vonku sa citim lepsie. myslim, ze v nasom byte nikto nema energiu, nikomu sa nic nechce, vsetko stoji.

Meridian

Písal som o energiách v mnohých príspevkoch.Ak ti niekto dostatočne nevisvetlí napíšem ti ako to funguje a prečo to je....
Lebo si normálny a vážim si ťa !
Tak si počkajme a zajtra si nájdem čas ak bude treba....