ENERGIA

Príspevok v téme: ENERGIA
sunnyball13

...chcem sa opýtať, či má niekto podobné skúsenosti....zažil som to už veľa krát....ale tento víkend mi to už začalo vadiť, tak reku či vie niekto ako no to?.....boli sme ako rodina u otca...býva v paneláku....prišli sme tam v piatok, v sobotu išli von a ked sme prišli naspäť boli sme už celé pobedie až do večera v byte....začal som pomaly cítiť únavu, akoby som prichádzal o energiu...a postupne som už skoro nič :)...kedže máme tri malé deti...nedá sa robiť nič...ale ked sme doma mám energie na 10 vecí a teraz som mal len na jednu.....to isté som pociťoval keď som chodil ku svokrovcom....nie hneď, ale po takom pol dni u nich...som začal cítiť veĺkú únavu...oni bývajú v dome....všetky tieto pocity....cítim keď som bol v dome alebo byte...keď ideme niekde von, alebo sme na dvore....necítim to....bývajú tam starší ľudia cez 60r...neviem či to s tým môže súvisieť...dá sa nejako ochrániť energia, aby človek takto neprišiel o všetky sily?...

Medea7

Meridián si super vidno ze si porozumel tomu ze v živote sa mame učiť. Ze sa zamýšľas nad tým co Ti život ukazuje. Ja kráčam síce niekam ale kam to neviem zatiaľ.

Medea7

Mame sa podľa mňa naučiť vedieť riešiť situácie. Lenze mam záťaž komunikácia je oslabená a tým pádom si neviem vydobit svoje.

Medea7

Vieš kde je problém ja som v konflikte s ľuďmi, pozerám ze ako sa to správajú, ako ktorí ale to je zase vec vnímania. Jasne ze sa nemozme páčiť my všetkým a nám všetci. Ale som hakliva na to keď mi niekto dáva otázky, ktoré sa nepatria dávať, teda výzvedat. Dupem nohou ale brániť sa neviem. A tak aj tak som v zacarovanom kruhu.

Meridian

Aj ja sa stále učím a hľadám nové spôsoby.Mám možno trochu výhodu ,že to robím vedome mnoho rokov.Život mi nadelil tiež prekážky ,ale musíš si ísť za svojim a nepoľaviť.Tak aby si sama pred sebou bola rovná a vyrovnaná.Ty máš tiež bonus ,že už dnes si tam kde iný budú možno až zajtra.Verím že pôjdeš správnou cestou a držím ti palce .Keď budeš potrebovať niečo vysvetliť kľudne ma oslov.Neviem všetko ale ak sa rezonančne zhodneme môžeme sa navzájom podporiť.

Meridian

Aj ja sa stále učím a hľadám nové spôsoby.Mám možno trochu výhodu ,že to robím vedome mnoho rokov.Život mi nadelil tiež prekážky ,ale musíš si ísť za svojim a nepoľaviť.Tak aby si sama pred sebou bola rovná a vyrovnaná.Ty máš tiež bonus ,že už dnes si tam kde iný budú možno až zajtra.Verím že pôjdeš správnou cestou a držím ti palce .Keď budeš potrebovať niečo vysvetliť kľudne ma oslov.Neviem všetko ale ak sa rezonančne zhodneme môžeme sa navzájom podporiť.

Meridian

Aj ja sa stále učím a hľadám nové spôsoby.Mám možno trochu výhodu ,že to robím vedome mnoho rokov.Život mi nadelil tiež prekážky ,ale musíš si ísť za svojim a nepoľaviť.Tak aby si sama pred sebou bola rovná a vyrovnaná.Ty máš tiež bonus ,že už dnes si tam kde iný budú možno až zajtra.Verím že pôjdeš správnou cestou a držím ti palce .Keď budeš potrebovať niečo vysvetliť kľudne ma oslov.Neviem všetko ale ak sa rezonančne zhodneme môžeme sa navzájom podporiť.

Medea7

Meridián ale ľudia sú rôzni chovať sa môžu pekne ale ich umysli no ten kto to vie rozoznať je potom profík. Myslím v komunikácii teraz. Komu som mohla tomu som pomohla. Lenze som v úlohe kedy sebe pomôcť neviem.

Medea7

To je pravda Meridián to je začarovaný kruh a to ta potom furt bude hádzať tam kde to nemáš upravené. Lenze mam to o to ťažšie, že niekedy svoje chovanie nemám pod kontrolou, som oslabená. S blízkymi ok dá sa to. V kamarátka h sa teraz nevyznám že aké sú v skutočnosti. Voľakedy som to čiastočne vedela pretože som ľudí počúvala a podla formy vyjadrovania som si ich vedela zaradiť. Keď môžem pomôžem ale nenecham sa zneužívať.

Meridian

Ale ku svojim blízkym sa vždy chováš z pokorou a porozumením,lebo ti boli pridelený aby si na nich ukázala aká naozaj si,lebo byť dobrým len k ľuďom ktorý sú k nám dobrý,vážiť si len tých čo si vážia nás ,dávať len tým čo nâm dávajú je samozrejmosť a za samozrejmosť nemáš zásluhy!
Potom sa dostaneš do druhého štádia a vtedy považuješ blížnych všetkých a to je ďalší stupeň.
Samozrejme pokiaľ nezvládaš aspoň ten základný stupeň rodina,súrodenci otec mama tak stále si v začarovamom kruhu karmy rodinného dlhu.....atď