Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

palinocka

to by bolo super wudia, keby to tak bolo, lebo nie som moc technicky typ a mam najradsej, ked len stlacim jeden gombik a spravi mi to kavu aku chcem :D len vies mi aj nejaky konkretny poradit?

wudia

Palinocka ked uz vies, ze chces aj latecko si robit, tak potom pre teba ma zmysel pozerat si automaticky kavovar uz aj s nadobkou na mlieko, nech si vies s jednym cudlikom urobit takuto kavu, nech to pre teba neni nejako zbytocne komplikovane ;)

simka214

kiara, ale ved isto najdes aj nejaky cenovo prijatelny, nie su vsetky drahe a zase tie drahsie to su uz riadne dela, ktore su niekedy az zbytocne do obycajnych domacnosti. skus si popozerat v obchodoch a isto najdes aj taky, ktory bude dobry ale aj za dobru cenu, len treba hladat. sam ti z neba nespadne.

Kiara6

Na latte chodím ku švagrine, tá má takú dobrú mašinu, ktorá spraví akúkoľvek kávu:-) Stále si hovorím, že si aj my budeme musieť zabezpečiť taký kávovar, len sa mi moc do toho nechce, keď vidím tie ceny:-/

palinocka

baby vidim, ze sa tu bavite o kavovaroch, aj my by sme nejaky chceli. vedeli by ste mi nam nejaky poradit? to latecko so skoricou posobi velmi lakavo :D :D

jancovka

Syllona v tomto nie si sama, ale ja väčšinou mám chuť ešte aj na večer kávu si dať a teda to by som nedala keby som si ešte takto večer niečo dala, preto cením že sa dajú aj iné nápoje robiť, ktoré moje chute uspokoja :D
Danielka pre mňa je nedeľa napríklad takým dňom kedy si chceš dať sladké latéčko so škoricou a v kľude si ho vypiť :)

syllona

Ahojte!
Danielka to je normálna vec, ja niekedy napríklad poobede už nemám chuť na nejakú silnú kávu, tak si to prispôsobím, to je tá výhoda tých dnešných kávovarov. Že nie si vôbec ničím obmedzovaná.

danielka216

kazdy to ma rad inak, to je normalne, moja svagrina ta napriklad velmi rada strieda, ze jeden den si da kapucino, druhy den si da silne espresso, dalsi latecko, proste podla toho na co ma naladu a chut a tiez ako vstane :D Lebo zvykne spominat, ze ked jej v noci maly nedovoli spat, tak proste bez ranneho pressa to nejde :D

KAPACITOR

Minulý piatok som pil čiernu kávu smrťák, skoro 97% zŕn Robusty a 3% zŕn Arabiky na dochutenie. Občasná zmena poteší.To bola sila. Dal som si ráno 2-jitú.

Julka266

Kapacitor je to sranda ako kazdy mame rad nieco ine, ze iny typ kavy, iny pomer, teplotu a vsetko, ale o to je ta roznorodost krajsia, ale myslim, ze nie je clovek, ktoreho by nepotesila ranna vona kavy :)