Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

Julka266

Tento vyzera velmi dobre, to je aj dotykovy displej co?
Mam strasne rada tu vonu kavy najma rano, to ma preberie hned :D

biatlonistka7

Dadula posielam ti obrázok aký som myslela :) Celebrita má to podľa mňa zmysel, keď kupuješ takýto drahší spotrebič. Predsa len keď už je to viac ako ja neviem 200 euro, tak sa to oplatí dať si to. Istota je istota ;)

celebrita

biatlonistka niektoré obchody dávajú aj predĺženú záruku, má to podľa teba zmysel dať aj na takéto niečo?

biatlonistka7

Mimwi, ak si dobre pamätám už som ti raz písala, pozri si aj také ktoré majú dispej, ktoré vedia aj kapučíno robiť. Mať to všetko v jednom kávovare je podľa mňa fajn. Kukni philips alebo delonghi. Philips, čo som pozerala naposledy v Planeu, tak mal aj dotykový displej a stál niečo cez 400 euro, čo by bolo pre teba fajn :)

Janamicha123

Mimwi pozeram aj ja. Lenze znaciek je vela a typov este viacej a co kupit aby sme boli vsetci v rodine spokojni, tak to netusim, neviem.
A o to horsie je, ze teraz sa ani na predajne nedostanem aby mi niekto s vyberom pomohol.

mimwi

Danielka216: Ty si si ho aj kúpila? Takú predstavu mám, že do 500 euro niečo dobré, kvalitné, len je na trhu toľko toho, že neviem čo skôr, po čom sa oplatí siahnuť.

Mona1

sibierina ono je dobre vyhliadnut si nieco a nejaky cas sledovat jak sa menia ceny, aspon ja som to tak robila, ale niekedy ozaj takto pred sviatkami su fajn ponuky, ze ceny vyhodne ;)

nikola.stein

Andyuska tá čerstvo pomletá káva, to je to najviac. Keď si kúpi človek pomletú kávu a tú si dá do kávovaru, tak to je nič.
To ani zďaleka nie je taká vôňa jak má byť.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.