Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

endura

Kavovar elektricky povazujem za vyhodene peniaze. Mam litrovy frenchpress a robim si v nom cerstvo mletu robustu luhovanu 3 az 5 minut.

kuuko

My mame dolce gusto. Ale je to blbost, uz by som ho nekupil. Radsej nieco poriadne, do coho ide skutocna kava, nie len daka praskova nahrada.

Faith Healer

ja mám kávovar čo sa nazýva koťogó a robím si v ňom fajnovú mocca kávu, neni to taký smrťák jak turek robený v džezve a ked použijete nejakú lepšiu kávu ako "standart" tak je velice dobrá :-)
a nestálo to ani desatinu toho čo nejaká značková mašinka, čo sa po pár rokoch pokazí...

lokenek

My máme kávovar od Philips a jsme spokojení. Počkali jsme si na slevy a využili jsme loni v listopadu slevový kupón z www.abkupony.cz.

biatlonistka7

Llnzzda to áno teraz predavači nám nepomôžu, keďže predajne sú mnohé zavreté. Ale napríklad cez niektoré obchody, cez ktoré sa dá cez net objednať, tak poskytujú aj online chat, že vieš si tam popísať s niekým z obchodu, kto ti bude vedieť pomôcť a poradiť.

25karina25

Lujziara dnes tie akcie a vyhodne ponuky su rozne a kazdu chvilku, ja teraz furt tiez sledujem, kde co ako vychadza ked som doma :D

lujziara

Coja pre mňa je ideál mať kávovar na nemletú kávu, že si ju pomelie sám tesne pred tým ako ideme kávu robiť. To je to naj.
Pretože tá vôňa je potom intenzívnejšia a chuť detto. Mne pomohlo, keď mi pri výbere v Planeu predavač poradil, pomohol. Že prišiel za mnou, že som mu povedala aké mám očakávania a spolu sme vybrali vhodnú značku, typ a aj cenu. Som šťastná, že som nekúpila zbytočne nejaký predražený stroj :)