Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

zadorka

..biatlonistka teraz aj v Planeu mavaju dobre akcie na kavovary a keby len na tie..ale celkovo, takze tam sa oplati si pozriet..ked uz kavovar, tak proste nech uz je so vsetkym ako sa patri no nie??..

biatlonistka7

Mimwi za takú cenu máš dobrý kávovar aj s displejom a mnohé dokážu už robiť aj kapučíno, že vedia napeniť mlieko, majú aj integrovaný mlynček, takže všetko čo budeš potrebovať budeš mať v jednom stroji.

tifaniass

Zandriana na splatky je to super pri takych drahsich...Tiez uz niekolko veci som tak kupovala a ked akurat nema clovek taku ciastku, tak je to v pohode...:)

zandriara

mimwi to by sa potesil dozaista ak je milovnik kavy, len pri takom lepsom uz rataj aj cez 400 euro, najma ak chces aj taky co robi aj capuccino a tak :)
ale zase vies si ho pripadne vziat aj na splatky z mnohych obchodov ;)

mimwi

Adikee: Píšeš, že sú drahšie koľko to je? Nejakých 500 eur alebo koľko taký lepší kávovar stojí aby si sám aj pomlel kávu? Chcem zaobstarať manželovi domov asi na Vianoce by som mu ho dala, len už teraz si robím taký prieskum, nech mám čas si pozrieť, rozhodnúť sa.

adikee

Zlatusa len nie všetky kávovary majú mlynček v sebe, väčšinou to majú tie automatické. Ktoré sú drahšie. Preto ak si niekto kupuje pákový, tak by som radila kúpiť si ešte zvlášť kvalitný mlynček samostatný ;)

zlatusa

Llnzzda mne tiež už mletá káva nie je po chuti. Keď si ju takú kúpiš tak ona nie je už potom taká aromatická. Keď sa čerstvo pomelie tak tá voňa je taká silná, intenzívna a to je super, to strašne mám rada. Ja ľutujem, že sme kávovar poriadny nekúpili už skôr :D

llnzzda

kocere ja mám najradšej ale zrnkovú, ktorú si doma potom pomelie sám kávovar, už dávno som nekupovala mletú a je to sto a jedno ;)

Lagrfeld

My jsme se rozhodli pro kávovar DeLonghi ECAM 45.760 a jsme spokojeni. Jsme poměrně početná rodina ráda pijící kávu a tento kávovar je kvalitní s plně dostačující. Vyhrál dokonce i nějaké srovnání například zde www.vseumel.cz