Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

Alexa12

Mame juru v praci, a co viem, slape uz roky poctivo :) robi skvelu kavu, pre nas je najlepsie, ze je automaticky a robi nam aj lattecka a tak :)

tomas==

Ahoj, ja som veľmi spokojny s kávovarmi z Tchibo. Samotné kávovary nie sú až tak drahé, skôr kapsule a všelijaké možné náplne do nich. Ak budeš objednávať cez internet, učite ti odprúčam navštíviť túto stánku www.kodino.com kde niečo málo vieš ušetriť.

Meridian

Delonghi sa daju kupit od 300 +mám ho je perfektný spokojnosť maximálna.
Málinko pod 300- predavali v decembri Krups je v pohode máme ho v práci.
Samozrejme Juri atď a kávovary okolo 800 £
už za takú sumu su fajn v servise kde chodím .
Toto sú automatické a asi by som nepostrehol rozdiel či mam kavu z kavovaru Delonghi za 370 alebo juri za 740 a viac.
Na doma ak chce niekto automat tak Delonghi cca 350 -370 peniažkov a sila,množstvo sa da regulovat plus napenenie preplach pred aj po......
Pákové cca do 100 eur.to je tak na chvíľu môže poslúžiť aj kávička je dobrá ,ale vôňa pri mletí kávy chýba.Údržba je trochu pracnejšia ako pri automate........vyklepávanie a čistenie .....
Kto má doma priestor a môže si kupiť automat tak pákového sa za rok naje.
Kapsulove:
Mame tassimo je super len kupovat kapsuje pri nasej spotrebe .......
Známi majú dolce gusto a musím povedať ,že káva z dolce gusta mi chití viac lté a podobné veci ok a ak kavovar na kapsule tak dolce gusto cca 60 ecok.
Prekapávače ani nebudem komentovať .....
Ten kto to dočítal do konca a chce si kupit automat mâm jeden skvelý typ pri prevádzke .....

Meridian

Delonghi sa daju kupit od 300 +mám ho je perfektný spokojnosť maximálna.
Málinko pod 300- predavali v decembri Krups je v pohode máme ho v práci.
Samozrejme Juri atď a kávovary okolo 800 £
už za takú sumu su fajn v servise kde chodím .
Toto sú automatické a asi by som nepostrehol rozdiel či mam kavu z kavovaru Delonghi za 370 alebo juri za 740 a viac.
Na doma ak chce niekto automat tak Delonghi cca 350 -370 peniažkov a sila,množstvo sa da regulovat plus napenenie preplach pred aj po......
Pákové cca do 100 eur.to je tak na chvíľu môže poslúžiť aj kávička je dobrá ,ale vôňa pri mletí kávy chýba.Údržba je trochu pracnejšia ako pri automate........vyklepávanie a čistenie .....
Kto má doma priestor a môže si kupiť automat tak pákového sa za rok naje.
Kapsulove:
Mame tassimo je super len kupovat kapsuje pri nasej spotrebe .......
Známi majú dolce gusto a musím povedať ,že káva z dolce gusta mi chití viac lté a podobné veci ok a ak kavovar na kapsule tak dolce gusto cca 60 ecok.
Prekapávače ani nebudem komentovať .....
Ten kto to dočítal do konca a chce si kupit automat mâm jeden skvelý typ pri prevádzke .....

Meridian

Mam doma všetky bežné kavovary od pákového ,kapsulového ,prekapavača,až po Delonghi
MAGNIFICA po vypnutí sa prečistí ,napení si mlieko

swistica

Idealne taky, ktory sa da rozobrat a poriadne vycistit. A tiez potrebujes mat cas na kazdodenne cistenie. Inak pijes plesne.