Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

KAPACITOR

De Longhi. Pijem kávu bez mlieka a trysku/paru nepoužívam.
Mám rád čiernu kávu s vyšším obsahom zŕn Robusty, kvôli menšej kyslosti kávy. Teraz pijem Mamma Lucia Robusta/Arabica=60/40.
Mám rád kávu tak 45C. Moc teplá káva je vplyvom vyššej teploty kyslejšia a nechutí mi tak dobre.

tifaniass

Dadulamil prave pre toto by som radsej aj viacej zainvestovala...Nesetrila na takychto veciach...Pri niecom sa da, ale ked chces kvalitny spotrebic, ci uz kavovar, alebo varnu dosku alebo cosi tak skor treba ozaj ist po kvalite...

mironella

Dadula ked niekedy je to viac menej nahoda :) Ale suhlasim, ze nie je na skodu dat si predlzenu pri nejakych drahsich veciach.

dadulamil

Sticka to s tou zárukou je fajn, my sme si to dávali na všetky spotrebiče a teda mi to veľmi pomohlo, lebo aj od známych, čo som počúvala, tak väčšinou po dvoch, dva a pol roku a tak im niečo odišlo a teda tomu som sa chcela vyhnúť.

sticka

zandriana toto je ale normalny postup si myslim, lebo ved ked mas jasno v tom, co chces tak potom treba kuk kde je za dobru cenu, ale mna napriklad zvykne zaujimat aj moznosti obchodu, ze predlzena zaruka a taketo ;)

zandriara

my sme z Planea objednali, ked uz sme mali ako tak jasno v tom co cakame, co chceme aku kavu, ze aj kapucino, ze nam treba aj nadobu na mlieko a kopu ineho tak sme si vybrali favorita a potom som hladala kde je za najlepsiu cenu :)

adikee

Dva roky to je nič, teda nie, že nič, ale mali by sme si uvedomiť, že kávovar kupujeme na oveľa dlhšiu dobu ako dva roky, to je kúpa na roky rokúce, preto ja som vyberala z takej strednej triedy, čo sa cien týka, keď už tak nech už stojí za to.

kubita

emilius ja mam rada aj rozne ine druhy kavy, ale teda presso rano to musi byt to je pre mna zaklad aby som sa do dna nakopla :)

Emilius

My máme doma DeLonghi a zatial pecka, asi vyše 2 rokov ho máme a špale to ako hodinky a robíme si v ňom klasické pressko s mliekom :D ale kolegyňa prednedávnom kupovala nový a poslala mi celkom zaujímavú recenziu necenzurovane.sk kde sú tie kávovary pekne rozdelené a napísané aj všetky pre a proti :) celkom cool to vyzerá, ak by niekto rozmyšlal nad kupou