Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

klamira

Ahojte žienky, včera som si len-tak behala po obchodoch a zapáčil sa mi tento kávovar DE LONGHI ECAM 23.120.SB, nemáte ho náhodou niekto? Chcela by som počuť nejaké názory, ďakujem krásne!

Darla111

A to mne sa kolegyne smeju, ze si spravim kavu a pijem ju hodinu. Tak to som este v pohodicke :) :) :) Milujem, ked si spravim kavu a dam si prvy hlt horuci a uz potom mi nevadi, ze ju mam trochu aj vychladenu a zboznujem velku kavu, takze mne by bol kavovar zbytocny :)

zadorka

..palinocka poznam aj take typy, co piju kavu aj cely den, ze proste studenu uz poobede o druhej dopijaju a maju ju od 8..to svokrov brat je taky, to akoze nechapem..to potom ten zazitok z tej kavy nikde..

palinocka

kubita tak to zase tak nepijem, nejakych 15 minut si pri nej posedim, porelaxujem a to mi bohate staci :) :) kazdy mame to svoje ;)

kubita

palinocka tak jasne keby si chcela za 800 evri tak aj za tolko zozenies :D vsetko zalezi od tej predstavy aku mas. ale hlavne nebud ako moj chlap ten si rano urobi malu kavu vypije ju na ex jak poldecak a ide do roboty akoze vobec ziadne vychutnanie si tej kavy ani nic :D to by som sa zblaznila keby som si nemohla k tej kave normalne sadnut a vypit si ju v klude, taky ritual proste ja na to mam :)

palinocka

emmi o tej znacke som uz vela pocula, len presne mi zakazdym povedali, ze to su drahsie kavovare, tak ma to odradilo ale teraz uz mam konecne nasetrene, tak si mozem aj taky dopriat :D

nikola fuha, tak to teda nie, ja potrebujem mat za par minut kavu spravenu a rychlo aj vypitu, nemam tolko casu aby som hodinu len kavu pila :D vies ako to chodi pri malych detoch :D :D

biatlonistka vy ste kupovali v Planeu? preco prave tam? maju tam najlepsie ceny?

biatlonistka7

Emmi záleží od typu, sú aj drahšie aj lacnejšie, všetko je to o tom koľko človek chce peňazí do toho dať a tiež aj to, že aké má očakávania. Či chce aj nádobku na mlieko aby sa dali robiť rôzne druhy kávy alebo či stačí na espresso alebo ako.
Ale značka je to dobrá, spoľahlivá z môjho pohľadu. My keď sme pozerali v Planeu, tak sme kukali len De longhi alebo Philips, to sú podľa mňa fajn značky, ktoré sú aj za relatívne dostupné ceny.

nikola.stein

Palinocka, tak je to najjednoduchšie, aj najlepšie keď moc sa v robení kávy nevyžívaš. Lebo sú ľudia, ktorí napríklad prípravou kávy strávia aj 15 minút, kým proste pomelú si kávu, keď si uvaria vodu na správnu teplotu a veľa iného, ale ja tiež teda nejako pre tieto zdĺhavé procesy nie som naklonená.