Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

biatlonistka7

Syllona, keď som ho pozerala stál necelých 500 euro, aspoň sa mi vidí, čiže nie je to veľa a za tú cenu by som povedala, že je to za málo peňazí veľa muziky, čo je úplná parádička.
Jancovka to chápem, to aj mne mnohokrát pomohlo, ale nespravíš nič, musíme sa prispôsobiť tomu, čo momentálne je no.

jancovka

My keďže sme kávovar kupovali v Planeu, tak aj kávu sme tam kúpili, príde mi to najpraktickejšie, aj s kvalitou a chuťou nám poradili, tak sme dobre obišli. Ono škoda je, že teraz nemáme pri nákupe kontakt s predajcom, mne to zvyklo rozšíriť ešte viacej obzory ;)

wudia

My odkedy mame automaticky kavovar, ze viem, ze dobru kavu ma urobit, tak si davam zalezat na tom aby sme aj dobru kavu kupili, ze nesetrime na tom, ze nekupujem zrnkovu v akcii alebo tak, ale ozaj si davam zalezat na vybere a tak by to podla mna malo byt, ved ked sme mali na kavovar musime mat aj na kvalitnu kavicku!

hamula

Kocere ja hovorím, že treba mať ujasnené, čo vlastne chcem a potom ani kúpa kávovaru nie je nejakým problémom ;)

kocere

My máme DeLonghi plne automaticky kavovar, niet nato pripravit si espresso z cerstvo pomletej kavy. Kavicky na bezne pitie - Jacobs, Lavazza, z Lidla a pod. Svokrovci maju pakovy Crups, tiez kvalitna kavicka. Ako si vybrat najlepsi kavovar vam mozu pomoct tieto rady a tipy na nalepsie modely etipy.sk

Julka266

Tento vyzera velmi dobre, to je aj dotykovy displej co?
Mam strasne rada tu vonu kavy najma rano, to ma preberie hned :D

biatlonistka7

Dadula posielam ti obrázok aký som myslela :) Celebrita má to podľa mňa zmysel, keď kupuješ takýto drahší spotrebič. Predsa len keď už je to viac ako ja neviem 200 euro, tak sa to oplatí dať si to. Istota je istota ;)

celebrita

biatlonistka niektoré obchody dávajú aj predĺženú záruku, má to podľa teba zmysel dať aj na takéto niečo?