Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

biatlonistka7

Mimwi, ak si dobre pamätám už som ti raz písala, pozri si aj také ktoré majú dispej, ktoré vedia aj kapučíno robiť. Mať to všetko v jednom kávovare je podľa mňa fajn. Kukni philips alebo delonghi. Philips, čo som pozerala naposledy v Planeu, tak mal aj dotykový displej a stál niečo cez 400 euro, čo by bolo pre teba fajn :)

Janamicha123

Mimwi pozeram aj ja. Lenze znaciek je vela a typov este viacej a co kupit aby sme boli vsetci v rodine spokojni, tak to netusim, neviem.
A o to horsie je, ze teraz sa ani na predajne nedostanem aby mi niekto s vyberom pomohol.

mimwi

Danielka216: Ty si si ho aj kúpila? Takú predstavu mám, že do 500 euro niečo dobré, kvalitné, len je na trhu toľko toho, že neviem čo skôr, po čom sa oplatí siahnuť.

Mona1

sibierina ono je dobre vyhliadnut si nieco a nejaky cas sledovat jak sa menia ceny, aspon ja som to tak robila, ale niekedy ozaj takto pred sviatkami su fajn ponuky, ze ceny vyhodne ;)

nikola.stein

Andyuska tá čerstvo pomletá káva, to je to najviac. Keď si kúpi človek pomletú kávu a tú si dá do kávovaru, tak to je nič.
To ani zďaleka nie je taká vôňa jak má byť.

Andyuska

Ja si mzslim, ze tie kapsule ti cez nejaku dobu prestanu chutit. mozno je lepsie si kupit kavovar kde ti zomelie a pripravi kavu z vrecka kavy ktore si kupis. Kapsulove su sice fajn, ale podla mna omrzia aj ked su rozne chute, ale stale je to ta kapsula. kavovar kde ti zomelie kavu zo zrnka a hned ti z toho cerstvo zomleteho zrnka spravi kavu je podla mna super vec.

sibierina

kubita ozaj po pravde som aj zabudla, ze momentalne nieco take je, ved to by bola skoda nevyuzit najma teraz pred sviatkami, to by som mala aj nejake darceky nakupit, ked su teraz akcie, vyuzit to a budem mat aspon tesne pred proste klud :)

wudia

Danielka najma ked kavovar tak s mlyncekom, lebo kavovar na mletu kavu, to je totalnu utopia, to ma daleko od cerstvej kavy!