KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Medea7

Perfektne Meridián úplne super, je pravda ze tým ľuďom chceš pomôcť ale aj to ťahá dole človeka. Proste sa akokeby vybijas si energiu. Ale ďakujem Meridián úplne skvelé to vieš vysvetliť. Prajem Ti pekný deň.

Meridian

Madea nezabúdaj
Telo,myseľ,duch......
Duševne sa liečiš pochopením iných a odpustením načerpávas nádej viem to aj cez moje slová cítim to vysielam to....
Svojimi myšlienkami prežívaš súčastnosť tá je najdôležitejšia,lebo minulosť a budúcnosť sú nereâlne reálny je len moment ktorý prežívaš teraz a ten trvá menej ako sekundu....
Ak sa spoliehať sa na budúcnosť je utópia rovnako ako prílišné obviňovanie za minulosť.
Ano budúcnosť sny ale len v božom merítku......na boha .Moc prítomného okamžiku je kniha o tomto.....

Meridian

Ludia sa vnútorne snažia upokojiť tým ,že aj niekomu inému je ťažko,alebo najlepšie ešte horšie.Samozrejme tento falošný prejav súcitu a na druhej strane akože pochopenia zakrývajú záujmom o druhého a zľahčujú ťažkosti iných zveličovaním svojich.Akože teba chápem ,ale mne je ešte horšie akoby to bolo merítkom dôležitosti.
Tvojou úlohou je príliš sa nezdôverovať neprajníkom a ak tak len povrchne ....
Hlavne neukázat zraniteľnosť plus zviditelniť svoj nadhľad nad vecou.Samozrejme vnútri v srdci s nimi súcitiť ale neprejavovať prílišnú ľútosť.
Silné osobnosti nemajú radi ak ich niekto ľutuje a slabým len priťažíš......!!!!
Popritom ako sa prezentuješ silná tak sa vlastne na silnú hráš ........a neskôr sa ňou aj staneš.Naopak akokeď si sa robila v škole,že ťa bolí hlava a neskôr ťa hlava aj začala pobolievať.Ak ma chápeš správne neprajníci sa môžu stať prostriedkom našeho naštartovania.Samozrejme ak by si bola povrchná a zlorečná nefunguje to....Ak aj pustíš troșku energie takýmto ľuďom pomâhaš aj sebe.....už len keď sa zamýšľaš nad nimi bez odsudku tak sa k tebe zrkadlí zase pochopenie a energia od iných ktorých si si pritiahla svojim pozit.myslením.Doprajme a bude nám dopriate...

Medea7

No jedna žena neviem co si mam o nej myslieť, voľakedy ako zdravá som cítila co z toho človeka ide teraz neviem. Je mi jej ľúto ma ťažký život ale cítim ze občas podrypne. Nechápem to ked sa človek teší ze aj druhý má problém, lebo každá radosť je len chvíľkova.

Meridian

Toto sme už predsa rozoberali v téme energia...
Je to na rozsiahle rozobranie...
Mňa napr nikto neobjíma takýto..
Chodia za tebou ludia,ktorý sa pretvarujú a tvária ako ťa chápu a pritom sa za rohom uškŕňajú ?

Medea7

Meridián a co treba robiť keď ta objíma osoba, ktorá nemá dobre myšlienky a ide z nej faloš, napríklad. Treba sa odtiahnuť alebo hrať jej hru.

Medea7

Dobre píšeš Meridián sú to myslienky, ktoré nám tvoria život. Som presvedčená aj o tom ze vlastne myšlienky a umysli nám vytvárajú choroby. No niekedy človek musí padnúť na dno aby niečo pochopil. Lenze vieš človek má chtic a keď to nedosiahne vytvára sa v ňom hnev a zloba.

Meridian

Stane sa nám ,len to z čím sa vnútorne ztotožníme.
Ani"prekliatie"nemá nad nami moc pokiaľ mu neuveríme ,alebo si ho nepritiahneme našimi myšlienkami ,alebo činmi.Myšlienka má obrovskú moc je to vybrácia súzvuk ktorý sa materializuje.
Prípadným strachom sa zlé myšlienky živia.
Strach má nízku vybráciu a priťahuje podobné nízke .....je to zákon rezonancie.
Keď sa bojíme,že sa niečo stane ..často sa to stane.Podobne keď vyriekneme dieťaťu nebež ! spadneš!nechoď tam okradnú ťa,zbyjú ťa vytvárame živnú pôdu a priťahujeme situácie.
Je to zrkadlenie našej nedokonalej duše.
Samozrejme situácie majú zárodok v zložitejșom základe a strach alebo nízke myšlienky sú už len prostriedkom na zhmotnenie.....
Keď sa zhmotní myșlienka alebo spletitosť myšlienok našeho strachu+priania niekoho plus naša nevyriešená minulosť(previnenie )stane sa skutok.Skutok je len zrkadlením nás!!!!!!
Nesmieme vyniť nikoho iného z toho čo sa nám stalo.Tvoj bývalý bol len prostriedok na vykonanie toho čo by sa ti prihodilo ak ......by si vytvorila živnú pôdu.....Ja a ani niko to nemôže a nemá právo hovoriť ,že sa ti to stalo pre to a hento....
Ty to musíš prikať ako súčasť ...celého komplexu cez uvedomenie,zmierenie a odpustenie bez obviňovania seba či iného to je cesta na zvyšovanie vybrácii a prestupu na vtššie oktâvy.
Je to uvedomenie samo od seba lebo aj zvyšovanie vybrácii je samo od seba.Tento proces sa nedâ nijako oklamať ani obísť....
Teda aby som povedal celú pravdu .....zvyșovanie vybrâcii sa robilo napr.v egypte v pyramídach ,ale to je na nové témi a na veľmi dlho.Ak vydržím a budem písať napíšem niekedy aj o tom.Nás sa umelé zvyšovamie vybrácii netýka.

Medea7

Pekne Meridián ďakujem, lenže moja duša zastala na jednom mieste, pohybujem sa medzi ľuďmi, ktorí majú zdravotné problémi a boli ma to veľmi to boli. V duchu im chcem pomôcť ale neviem ako. Preto sa obraciam na Boha nech mi to vysvetli. A s tým preklínanim som to myslela tak ze môj bývali mi raz s uskrnom v tvári povedal ze ja robiť nikdy nebudem. Nebola to ako priama kliatba, boli to vypustené slová do vesmíru a co sa stalo za pár rokov nerobím.

Meridian

Duša v prvých inkarnáciách sa rodí neuvedomelá.Častokrát nízke vybrácie vedomia(duše) zapríčiňujú veľa bolesti ,ktoré časom ,keď duša zreje začína uvedomovať si že škodí sama sebe.Toto máme uložené v podvedomí,ktoré sa stáva vedomím duše po smrti.Tieto prežitky na základe bolesti prechádzajú všetkými životmi.Človek častokrát cíti vnútorne (súcitne),že je súčasťou niečoho väčšieho.Častokrát vedomie čiže uvedomenie si vo vnútri nâs odkloní od niečoho čo cítime,že nemáme robiť.Môcť sa slobodne rozhodnúť a prijať dôsledok svojich činov je uvedomenie si sama seba.Nieje nevyhnutné aby človek trpel sám si vyberá .Postupom vtelení sa duša stáva uvedomelejšou.Nie ako zo začiatku má pocit že všeto a všetci sú proti nej a každý jej chce ublížiť.(podľa seba súdim teba)
Neskôr ako sa stáva uvedomelejšou a to sa nebavíme o dvoch čI troch životoch ale o päťdesiatich si začína viac všímať okolitý svet aj seba a popritom ako cíti na sebe tak by chcela aj druhým povedať a vykričať nerobte to či ono ....
Mnohokrát v tomto druhom štádiu dusa zažíva muky z nepochopenia druhých.Sama má znášať následky svojich činov a plus ešte veľmi ťažko znáša neprávosť a nevedomosť iných dușí.Toto je štádium kedy si duša viacej uvedomuje jednotu z ostatnými.
Až na konci inkarnačných cyklov je ștádium kedy začína châpať aj iných ,toleruje ich chyby a sama sa snaží zvyșovať svoje vybrácie a zároveň učiť iných.!!!Samozrejme tieto štádiâ nie sú len tri a navzájom sa prelínajú kedy musíme bojovať a zažívať sklamania,pochopenie cez bolesť.
Človeka uvedomelého spoznáte hneď od dverí ,keď vstúpi do miestnosti a s ním jeho silno vybrujúca aura .
Všetko vidí pozitívne a bolesť iných vie premeniť cez pochopenie na radosť zo života.amen.