KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Omen

Tomáško, ešte veľa vody pretečie Dunajom, kým ty vôbec začneš chápať. A nie som si istá, či to bude ešte v tomto živote. Istú zmenu si vo svojom správaní už urobil, to ale nestačí. Ponor sa do svojho vnútra a skús tam niekde v kúte pohľadať, prečo ťa ľudia odmietajú, prečo nechcú s tebou diskutovať, aké výhrady majú voči tebe, čia je to chyba, ako ju odstrániť...
A možno nájdeš odpoveď, ktovie? Ja som ti ju už poskytla. Neraz.
Alebo pokračuj vo svojom ťažení voči všetkému a všetkým a uvidíš, kam sa až dotiahneš. Je to len a len na tebe! Ak zareaguješ na mňa, nebudem ti odpovedať. Zato ti poprajem, aby si pochopil aspoň to, čo som ti napísala.

Meridian

Omen
Treba trošku aj dopriať životu aby zase zovšednel,lebo potom príliš kladieme dôraz na to čo je správne a vylievame z vaničky špinavú vodu aj zdieťatom.Aj ja mám na pláne pokračovať v ceste ,len ma tlačí topánka na ľavej nohe.Zistil som že to nieje nevhodnou obuvou ale otlakom ,ktorý sa vyskytol na ceste nevyšlapanej.A tak oddychujem častejșie a aj keď mám stále v mysli ciel ,ktorý som si zaumienil stále mi ten otlak nedá pokoja.A tak vždy po pár krokoch musím zísť na chodníček popri ceste a keď sa vrátim späť vždy sa mi zdá cesta ťažšia kôli obchádzkam ,ktoré som absolvoval ......
Asi si dám våčší oddych a potom bez zastavenia budem pokračovať .

Omen

Meridián, tak som dočítala 3 Lazareva a pochopila, čo a prečo ma blokovalo, aby som ťa oslovila už skôr a kedy sa to zlomilo, hoci ma tvoj nick už na prvýkrát zaujal. : ) Lenže Lazareva si treba prečítať aspoň dvakrát, príp. robiť poznámky, lebo vstrebať toľko informácií, zapamätať si a naučiť sa ich aplikovať dokáže len málokto, hoci hlavná idea je jasná.

Pozrela som si aj Rusnáka, a poviem ti, je to pecka. Zrozumiteľné pre slovenskú dušu a potvrdzujúce to, čo hlása Biblia, Lazarev, etikoterapia, Hrablica, ľudová múdrosť...
Spomína tam knihu Vo Svetle Pravdy - Posolstvo Grálu a tento citát:
"Kto sa snaží o dobro a čistotu svojich myšlienok, ten už našiel cestu k Najvyššiemu. Všetko ostatné mu bude pridané. On sa uzdraví na tele i na duši."

Som plná dojmov, ale aj unavená, tak sa ozvem neskôr. Musím sa preklikať príspevkami, pozrieť si šamanov a potom sa ozvem aj Bohatierovi. Majte sa! : )

Tomas12345

Meridian :

No tak mi povedz aký názor zastávaš. Píšeš tu a vyzdvihuješ tu apokryfy a prehlasuješ, že súčasne evanjelia nie sú tie správne, takže som pochopitelne z toho dedukoval názor že presadzuješ apokryfy.

Alebo že by tomu bolo tak, že nevieš argumentovať na môj protiargument, a preto sa vyhováraš že si to nemyslel tak ako som na to reagoval ?

Deuteronomium

Tomas12345 ja ti to vysvetlim veľmi jednoducho.Existuje nadprirodzeny svet a tu na zemi v nom nevladne Boh ale Satan.To vidíš aká je momentalne vzbura proti zakladnym Bozim zakonom.(Hnutie gender,homosexualizmus,sexualne zvratenosti,cudzolozstvo,legalizacia potratov aj v tretej faze tehotenstva,globalizacia atd.).Tomuto nadprirodzenemu svetu je podriadene aj vsetko viditelne.Cize aj ateisticky nazor na ktory je vela ludi tak pysnych je mu podriadeny.Akekolvek ucenie ktore zakryva golgotsky kriz alebo ho stavia uz na druhu kolaj berie ho len ako ktovie ci moznu alternativu je antikristovske-diabolske.Jedine co moze spasit cloveka je duchovna zlozka Kristovej krvi.To je typicka Diablova praca ze ludia hladaju vsetko mozne a na Jezisa zabudli..pritom je to jednoduche.A nemyslim liturgickeho Jezisa,mosadzneho,alebo skryteho v oplatke.Ziveho..lebo on vstal z mrtvych mimochodom.Tie mnozstva uceni pozitivneho myslenia okultizmu...mnoho z nich je zalozenych na pyche a vyzdvihovani ludskeho myslenia..ani jedno neuci o pokani a prijati zastupnej krvavej obete ..pritom to je podstataktora vhra v tom nadprirodzenom svete.Vasim problemom aj problemom ostatnych je stale dookola to iste..hriech.

Meridian

Bohatier.
Niektorí ludia sa inkarnujú aj keď už nemusia vyberie si to ich duša ako poslanie učiť a pomáhať.
Môžu mať aj svoje nedostatky aj keď ich duša prešla "celou cestou",lebo svojimi vybrâciami sú ti blízky napr.rodičia ,ktorých si vyberie ,ale napr niektoré vlastnosti dostane človek ako dph.
Ale ak si sa napr .vysporiadal z nekakou vecou v predchádzajúcich inkarnáciách a dostaneš do vienka (dph)niečo nepoškodí to dušu tak aby spadla nižšie .Dokonca niektoré vlastnosti sú potlačené v živote na úkor iných (aby sa mohli rozvíjať)Toto môže byť hlavne pri umeleckých vlohách .Nevravím ,že niekto nemôže byť všestranný,ale napr nadaný maliar ,alebo spevak je ľavý pri vymene žiarovky.Aj človek všestranný úplne úplne skoro by sa dalo povedať je napr alkoholik alebo ma zväčša problémi vzťahové.Samozrejme nadaný alebo ludia ,ktorý prišli učiť ľudstvo s nemyslíme fera z horného konca čo postavil dom a pozvaral si doma kosačku z plechoveho nočníka .(aj ked to je fajn) myslime tym geniou.....

Meridian

Tomas12345
Nie nezastávam ten názor ako si uviedol v tvojom príspevku a nepochopil si ma správne.
Asi nevysielam v tej správnej vlnovej frekvencii pre teba tak mi prepáč...

Tomas12345

Meridian :

No nevedel som či bola pre mna, pretože najprv si označil mna a napísal si mi jednu vetu a potom si už hned označil Medeu a napísal si jej xy viet.

Ok, ak som tomu správne pochopil, tak ty zastávaš názor že existujú apokryfy ktoré sú tie skutočné pravé evanjelia, ( mimochodom ktoré konkrétne apokryfy ? sú ich desiatky), zatiaľ čo tie pravé súčasne 4 evanjelia nie sú tými správnymi, nie sú tým správnym výkladom Ježišovho učenia. Ok, predstavme si situáciu že tomu tak skutočne je. Naskytáva sa ale zásadna otázka : Prečo to Boh zariadil tak aby sa celosvetovo dostali do obehu evanjeliá ktoré sú tie nepravé, zatiaľ čo tie evanjelia ktoré sú pravé nechal ležať niekde v prachu jaskín. Ono totiž nie každý vôbec vie, že nejaké apokryfy vôbec existujú, a mnoho z apokryfov dokonca ani nie je možné stiahnut na internete. Boh nám teda priniesol na svet svoje učenie o ktorom vie len velmi úzka skupina ľudí, kým o tom údajne nepravom učení (súčasne evanjelia) vedia vsetci ?

Medea7

Ďalej sa tu píše ze sa nemáme hnevať na našich najbližších, ale ja sa im snažím niečo vysvetliť a naučiť ich a to jak keby som stene rozprávala ich myslenie nezmením.