KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA

Príspevok v téme: KEĎ SMRŤ NEPRICHÁDZA
sunnyball13

...chcel by som sa opýtať, aké znamenie môže vidieť človek z duchovného hľadiska v takejto veci....moja mama má od svojich 25 rokov psych.problémy.....lekári jej dali jej chorobe rôzne nálepky...mama sa pokúšala už viac krát zomrieť...najskôr keď mala 30r skočila hlavou do studne...povedala že je niečo vyhodilo hore a nedovolilo sa jej utopiť....cca 45r išla do lesa a chcela sa obesiť....aj si zaviazala okolo krku ale , povedala že sa jej to nedalo, že sa jej to rozviazalo....59r zjedla cca 70 tabliet leponexu večer, otec ju našiel ráno...už vyzerla kadejako, ale urobili jej výplach a zachránili ju....niečo sa pri tom ale nepodarilo....a o cca 2 týždne...mala masívne krvácanie do brucha , že je praskol vred pri dvanástorníku, následný problém s Pankrácom.....lekár povedal pripravte sa na najhoršie....bol dať aj kňaz záverečné pomazanie...už fakt vyzeralo, že zomrie, prekonala to....mesiac nevedela rozprávať, 3 mesiace chodiť....v 60r keď prišla domov...po čase sa pokúsila vyskočiť z okna...bola na rímse cca 0.5h...nik nebol doma...prišli policajti...a dáko ju prehovorili....teraz má 62 r...je v dome sociálnych služieb....je trochu lepšie, aj keď ona vidí všetko negatívne a praje si len smrť....vydrží sa prechádzať cca hodinu von...čo myslíte?...čo ju akoby drží na tomto svete?...vyzerá akoby mala ešte niečo urobiť, vykonať.....

Meridian

Madea7
Nikto nieje len zly alebo len dobrý.
Ako ty vidíš veci je dar dar od boha aby si to videla.Iný to možno nevidia preto majú potreby prežívať veci inak.Nikto nechce aby si bola v kláštore zatvorená ty más rozvíjať čo si dostala ......
Musime byť a j telesný kristus bol aj človekom pocitoval smäd pri studni keď......
Pocitoval ľútosť ...lazar .....
Aj zlosť ano aj zlosť keď poprevracal stoly .......
Ale byť zlostný na človeka je jedna vec a hnevať sa na vlastnosť alebo čin ,ktorý nekorešponduje s tvojim vnútrom je vec druhá.
Odsudzovať človeka verzus odsudzovať to čo spravil a napriek tomu čo spravil ho milovať je umenie.Ja sa to tiež učím lebo sa modlíme odpusť nám ako i my odpúšťame a to sú silné slová.Peter zaprel krista a trápilo ho svedomie a potom ked videl ježisa ako sa na neho pozrel to pochopil ,pochopil ze jezis mu odpustil a petrovi sa ulavilo to je .....

Medea7

Dobre pozriem si to ďakujem. Lenze zase som v kapitole že nenávisť a závisť je energeticky útok. A teraz brán sa proti takému niečomu a ešte keď sa do toho pripoja slová uhm tak to ma inú potom asi inú silu. Ja hovorím furt staraj sa o seba, skrasluj sa, ja keď vidím peknych ľudí a náhodných mne to robí dobre. Teším sa s nimi. Ale keď začnú hovoriť a podla toho co aká je skladba viet a podla toho co hovoria tak ich začnem inak vnímať. Meridián ide mi o to nech duša vyspeje a nech mam záujmy.

Meridian

Madea7
Ten nekľud ten nepokoj to vnútorné nevieme čo je na to aby si hľadala boha je to prirodzená túžba,ktorú má človek v sebe ak je však človek nečinny v duchu podlieha depresii ,ktorá sa ho zmocní a začne ho ovládať.
Možno by mi odborníci protirečili ,ale patologická depresia nastáva vtedy ak sa vedome nevieme zmieriť s tym čo je lebo chceme aby bolo tak ako kedysi ale tak ako kedysi nebude nikdy.Vždy prídu nové situâcie a mi ich musíme prijať.
Stary ludia ,ktory nežiju duchom sa nevedia zmieriť s tym ze uz nieje tak ako bolo ,alebo herci ze uz niesu slâvny rôzny ludia ,ktorý niečo dokâzali a už sa im nedostâva uznanie.....
Nikdy už nebude tak ako bolo ten kto to neprijme je stratený a umára sa v depresiách.Viem ľahko sa to píše a ľahko sa radí toto by si zaslúžilo samostatnú kapotolu ,ale kto už by počúval drísty.......Ak to neberieme komplexne alo funguje podvedomie vedomie a nadvedomie su to naozaj len keci čital som jednu knižku človeka ,ktory bol zasiahnutý bleskom a prežil to a zmenilo mu to pohľad na život na boha na všetko .Toto sú skutočné výpovede ludí ,ktorý niečo zažili a nie mi čo máme obyčajné starosti......

Meridian

Madea7
Keď si uvedomíš akým spôsobom sa učíme vtedy to príde.Dobre to vysvetľuje egyptská kniha mrtvých a celé učenie hermetizmu .Učime sa na základe protikladou všetko je v dualite trojrozmerný svet (vesmír) funguje na základe štyroch živlov,ktoré sú obsiahnuté vo všetkom.
Celý vesmír je matematika,astrologia fyzika presnejșie metafyzika čiže duchovno .Od vesmírnych superstrún až po hmotu.Je toveľmi veľmi na palicu ja rozumiem len malilinkavej časti toho celého a pritom je toho brutálne veľa.Budem sa opakovat co som posal napr omen.Okom boha hóra je to na yutube ja som to mal ešte na videokazetách narané.Je to 10.častí tam je vysvetlená dualita mysticky ale aj na pochopenie celkom slušne postupne si to pozri .Najlepșie ako plinie čas sa k tomu da vrátit medzi tým prečitaš štyri dohody ,a pekne ti to bude dávať náhľad .
Bohatier nezabudol som na tu knihu ,ale este som sa k tomu nedostal ....

Medea7

Ďakujem Meridián že ma učíš a podporuje, pre mňa je bytostne prežívanie veľmi ťažké, pre mňa je konanie niektorých ľudí veľmi ťažké pochopiť. Lenze v minulosti sa muselo niečo stať, keďže v tomto živote som taka citlivá a chcem dvíhať ľudí zo Zeme. Tých, ktorí padli do utrpenia. Ja som druhu časť života nepoznala lebo som žila v takom menšom prepychu. Čiže nezaoberala som sa s chorobami ani s chudobou, až keď som to videla na vlastné oči. Lenze mňa najviac vyvádza z miery myslenie človeka, ako napríklad závisť. Ja to nedokážem pochopiť, pracoval ten človek na sebe pracoval, dostal sa k tomu vlastným úsilím a vynaložil na to energiu, tak čo má ten druhy mu závidieť.

Meridian

Madea7
Je fajn že tomu rozumieš.Niekedy aj potrebujeme veci takto vysloviť ako si to povedala je vidieť že chápeš súvislosti a nieke potrebné to tu rozposovať ,lebo potom fakt to viznie ,že si to pisem sam sebe....nezabúdaj na jednu podstatnú vec a to som ti už písal aby si sa neobviňovala lebo aj pocit viny ta brzdí na to aby si sa neobviňovala je tu nádej ktorú nam slibuje boh jje tu jeho milosť ....k tomu sa tu snažíme dopracovať,len to trochu trvá spominal som že sama sa nevymaníš z hriechu reinkarnaciami ale ani spoliehanie len na milosť nestačí tada spoliehať sa na zaslubenia ano ale........zase sa opakujem .
Ak príliš dlho budeš hľadieť do spätného zrkadla ..neuvidíš na cestu pred sebou!!!!! Na toto pamätaj.!

Medea7

A potom nechodím medzi ludi pre môj handicap, ale vieš ako plače moja duša keď vidím co robia ľudia, viem bolo mi povedané nemám sa nad zamýšľať aj to ze Svet nezachránim, ale pýtam sa Boha vždy čím si toto oni vyslúžili, napríklad keď vidím bezdomovca a chudobu. Prečo sa nemôžme mat všetci rovnako? Ale ja aj tak žijem v úplne inom Svete, teda život mi inak prebieha.

Medea7

Meridián aj ja som mala v sebe zlobu a zúrivosť všetko som riešila podľa vlastnej spravodlivosti a svojho vnímania. Lenze život mi povedal tak stop takto to nefunguje tak ako to riešiš ty. A hádzala som sa o Zem prečo som takto dopadla, čiže hľadám príčinu. Musí existovať pričinna súvislosť.

Medea7

Meridián mam od Lazareva knihu zaujala ma presne to vie opísať aké činitele nás v živote ovplyvňujú, aké myšlienky zasielame tomu druhému, lebo tie myšlienky majú istú vibrácií a to sa v atmosfére zachytáva. Viem prípad o jednom človeku, ktorý furt vykrikoval v zúrivosti na druhého že skap, o par rokov sa aj tak stalo. Preto slová treba zvažovať a premyslené hovoriť, to všetko rotuje. Jasne nie som dokonalá mam to je moment v sebe vybusnost a obvinovanie ľudí. Lenze za tým možno nestoja ti ľudia ale karmicke príčiny mojich predkov aj to je možné. Preto učím ľudí hovorte malo ale uvazene, slovo a myšlienka majú veľkú silu.

Meridian

Madea7
Štyri dohody malička knižka presne pre teba
Nevravim ze ked si ju precitas vsetko sa zmení .
Je vela kniziek ,ktore sa daju stiahnut pdf.len treba hladať ja mam v telefone niekoľko ked mam cas namiesto facebooku citam.Navyše knižnice ešte nezrušili.....