Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Táto diskusia patrí k článku: Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke
Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Schudnete, prevetráte si hlavu, rozhýbete sa, precvičíte svaly. Kolobežka už nie je len pre deti. Čoraz častejšie môžete stretnúť i dospelých, jazdiacich po cestách. A niet sa čomu diviť. Kolobežka má mnoho benefitov.

kiarrita

preco ako cez leto to musi byt fajn a ludia to beru uz ako normalnu vec, len takto v zime, no neviem, ci by sa mi do toho chcelo

paulinocka

popravde si neviem moc predstavit, ze by som sa rano o siestej premavala na kolobezke cez cele mesto. vsak by mi asi noha odpadla od odrazania, keby sa pohlam do prace.

Andy_ma

Pohyb, prevetranie hlavy, človek príde na iné myšlienky a niekedy aj rýchly presun do práce. Kolobežka je top prostriedok.

simranka54

tak vies ako, ludia uveria kadecomu :) este by bol gol, keby verili ze aj elektro kolobezky formuju postavu :)

domixie

niekedy ma tu tie nazory vedia ozaj prekvapit, ze comu dokazu ludia verit. kolobezka je fajn vec na rychle presuvanie sa po meste. ale ze by nejak formovala postavu, tak o tom dost pochybujem.

aliria

tiez sa necham rada poucit. ked som chcela tvarovat tieto partie, tak som sa inak namakala a nie vyvazala na kolobezke.