Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Táto diskusia patrí k článku: Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke
Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Schudnete, prevetráte si hlavu, rozhýbete sa, precvičíte svaly. Kolobežka už nie je len pre deti. Čoraz častejšie môžete stretnúť i dospelých, jazdiacich po cestách. A niet sa čomu diviť. Kolobežka má mnoho benefitov.

Anna1923

Okrem toho, že prináša jazda na kolobežke pohyb, je to v dnešnej ťažkej dobe super forma odreagovania sa.

jozkojojo

povedzme si tak, isto sa z nej nevyrysujes, ale tak stale je to pohyb. takze isto sa zlepsi kardio a kondicka a ludom, ktory sa teda hybu minimalne isto co to pomoze

naty_gresova

No neviem, či práve vďaka tej kolobežke sa dá dosiahnuť nejaká vysnívaná postava. Jedine, že by som sa na nej previezla niekam do fitka.

PetkaV12

dovodov, prečo jazdit na kolobežke a bicykli je naozaj velmi vela. Je to šport, sposob odreaovania a ešte budete mat krasne telo

Pivonka37

Kolobežka je skvelá vec, u nás majú deti a už sme kúpili aj jednu pre nás rodičov:-) Máme pohyb a zároveň psychohygienu na čerstvom vzduchu.

evita87

Kolobežku každému i menej pohybovo zdatnému človeku odporúčam. Pohyb na čerstvom vzduchu je len prospešný. Ale tiež som si kúpila kvalitnejšiu. Je to pre mňa neskutočný relax a únik z dennodennej reality.

Pivonka37

Ked mas kvalitnu kolobezku (nehrkocu kolieska:-), tak to je uplna radost. Jazdu na kolobezke si viem neskutocne vychutnat.

zanzi

No neviem, ja som celkom skeptická voči tým kolobežkám. Uznávam, ze človek tak ušetri čas a prevetrá hlavu, ale či by mi to vyformovalo zadok a nohy - neviem. :D Ja asi radšej investujem do trenažéra. Teraz majú v zľave tu: www.electronic-star.sk a ceny sú ešte lepšie alebo porovnatelné ako pri kolobežkách :)