Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Táto diskusia patrí k článku: Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke
Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Schudnete, prevetráte si hlavu, rozhýbete sa, precvičíte svaly. Kolobežka už nie je len pre deti. Čoraz častejšie môžete stretnúť i dospelých, jazdiacich po cestách. A niet sa čomu diviť. Kolobežka má mnoho benefitov.

AAlenkaa

Ja som dostala kolobežku na Vianoce. Najskôr som si myslela, že ma to ani nebude baviť, ale opak je pravdou. Je to celkom dobrý relax, ale aj makačka a pekne to tvaruje nohy a zadok

petra_lonova

vyberali sme na cyklospeciality :D teraz tam mam uz vyhliadnuty aj bicykel, len musime este pockat samozrejme...

liwio

tak ale to je o tom popucit dieta ako ma na kolobezke jazdit. vsak to mas jedno, ci kolobezka alebo bicykel. ked ma ako pises na haku, tak je problem niekde inde

romanusaa

elektricka kolobezka je fajn, ale nepatri do ruk detom. nepoznaju dopravne predpisi a uz nie raz sa mi stalo ze ma 10 rocne decko skoro zrazilo, ked ze to nepocut a chlapec mal na haku co i len zakricat, s dovolenim

petra_lonova

Prečo nie? kupovali sme našej malej na vianoce, zatial sa na nej premáva po byte, keďže vonku stále prší :D :D ale baví ju to moc