Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Táto diskusia patrí k článku: Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke
Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Schudnete, prevetráte si hlavu, rozhýbete sa, precvičíte svaly. Kolobežka už nie je len pre deti. Čoraz častejšie môžete stretnúť i dospelých, jazdiacich po cestách. A niet sa čomu diviť. Kolobežka má mnoho benefitov.

LaMka45

z tých elektrokolobežiek mám doslova strach. lietajú na nich kade tade a niekedy si ich človek fakt stihne všimnút tak povediac na poslednú chvíľu

smialala

to je veru pravda, niekedy je až strach z nich niekoho na nej stretnúť, keďže lietajú na nich po chodníkoch hlava nehlava

zandriara

alebo niekolko dovodov, preco niektorym nastrocnym ju zakazat lebo nevedia ako na nej chodit a myslia si ze okrem nich ina cesta doprava neexistuje.

Margareta465

Kolobežka je top...ja som dlho využívala kolobežku, aby som stíhala za deťmi na bicykloch a teraz už lietam na nej všade..do obchodu, len tak, keď chcem trošku pohybu na vzduchu a je to okrem iného aj super psychohygiena. Kúpila som si elektrickú na www.cyklospeciality.sk a som s ňou veľmi spokojná.

lienerka55

nemam nic proti kolobezkam, ale ked vidim ako arogantne sa niektori na nich spravaju a hlavne na elektro ktore su teraz v mestach dostupne, ide ma porazit.