Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Táto diskusia patrí k článku: Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke
Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Schudnete, prevetráte si hlavu, rozhýbete sa, precvičíte svaly. Kolobežka už nie je len pre deti. Čoraz častejšie môžete stretnúť i dospelých, jazdiacich po cestách. A niet sa čomu diviť. Kolobežka má mnoho benefitov.

grilda05

teraz je to asi mylna predstava zdraveho zivotneho stylu, ked tolko ludi ma elektricke kolobezky. akoze ako nahradny dopravny prostriedok do prace, ked som bez auta ok. ale rekreacne asi nie, to by som skor isla do klasickej na ktorej som nestala uz roky veru.

sashasss

Juj ludia, ale nemylte si elektro kolobezky s normalnymi. Vsak aky je to pohyb pre telo, ked clovek len stoji na kolobezke?

freduska55

No neviem neviem, ci prave elektricke kolobezky a bicykle pomozu k peknym telam. Vsak tam nevykonavas takmer ziadnu aktivitu. Jazdi to za teba v podstate. Teda kolobezka istotne.

stuart999

elektro bike a klasicke kolobežky su velmi moderne. Už sa na nich jazdi aj do prace, po meste, je to super relax a ešte budeme mat i krasne telo, nohy a zadok