Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Táto diskusia patrí k článku: Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke
Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Schudnete, prevetráte si hlavu, rozhýbete sa, precvičíte svaly. Kolobežka už nie je len pre deti. Čoraz častejšie môžete stretnúť i dospelých, jazdiacich po cestách. A niet sa čomu diviť. Kolobežka má mnoho benefitov.

Karolinka1

aj mne sa to velmi pači. ale ešte si na kolobežku musim chvilku počkat. deti mam menšie a zatial jazdime na odražadle woom. Ale za cca rok už budu jazdit na kolobežke a ja s nimi. teším sa

PetkaV12

relax a tvarovanie zadku, noh v jednom. Takže super. A naviac je to pohyb na čerstvom vzduchu. Cvičenie doma je nuda

Corsa

vyplati sa jazdit. Je to rychlejeiš ako jazda autom v rannom a poobednajšom provoze v meste a hlavne robime niečo pre svoje zdravie. V mojom pripade sa super tvaruje zadok :)

Linkina

pravidelnou jazdou na kolobežke sa dopracujete ku krasnemu zadku :) tiež na otm pracujem a na skaldacej Micro kolobežke chodim do prace i z prace domov

Valeriona

tiež jazdim na kolobežke, ale nie na klasickej, ale na motokolobežke. Mam presne tuto motokolobezky.eu som staršia a preto som zvolila niečo co jazdu tzv.samo

Glam

kolobežky sú naozaj ideálne na chrbát a chudnutie a ak väčšinu dňa sedíte za kompom, tak potomvyvetranie hlavy a zatazenie tela je na nezaplatenie ... ja som zastancom elektrokolobeziek a doma mam nitro z motokolobeziek a je to najlepsi dopravny prostriedok aky mame ja na nom jazdim do prace a manzel na trening