Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Táto diskusia patrí k článku: Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke
Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Schudnete, prevetráte si hlavu, rozhýbete sa, precvičíte svaly. Kolobežka už nie je len pre deti. Čoraz častejšie môžete stretnúť i dospelých, jazdiacich po cestách. A niet sa čomu diviť. Kolobežka má mnoho benefitov.

simranka54

tak vies ako, ludia uveria kadecomu :) este by bol gol, keby verili ze aj elektro kolobezky formuju postavu :)

domixie

niekedy ma tu tie nazory vedia ozaj prekvapit, ze comu dokazu ludia verit. kolobezka je fajn vec na rychle presuvanie sa po meste. ale ze by nejak formovala postavu, tak o tom dost pochybujem.

aliria

tiez sa necham rada poucit. ked som chcela tvarovat tieto partie, tak som sa inak namakala a nie vyvazala na kolobezke.

grilda05

teraz je to asi mylna predstava zdraveho zivotneho stylu, ked tolko ludi ma elektricke kolobezky. akoze ako nahradny dopravny prostriedok do prace, ked som bez auta ok. ale rekreacne asi nie, to by som skor isla do klasickej na ktorej som nestala uz roky veru.

sashasss

Juj ludia, ale nemylte si elektro kolobezky s normalnymi. Vsak aky je to pohyb pre telo, ked clovek len stoji na kolobezke?