Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Táto diskusia patrí k článku: Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke
Niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí jazdiť na kolobežke

Schudnete, prevetráte si hlavu, rozhýbete sa, precvičíte svaly. Kolobežka už nie je len pre deti. Čoraz častejšie môžete stretnúť i dospelých, jazdiacich po cestách. A niet sa čomu diviť. Kolobežka má mnoho benefitov.

Suzie345

Okrem toho, že máš pohyb, je to aj veľká zábava. Napr. túto mám vyskúšanú, kúpila som si z cyklospeciality.sk Micro Speed skladaciu kolobežku. Je výborná a praktická.

moncisko

vazne by som dala prehodnotit kto moze jazdit na kolobezke, velmi velmi vela ludi nehladi ked idu po chodniku a valia si to akoby isli po dialnici.

EMMMAA

Vidiiiis a bohvie, ci by sa ti vedela teda nejak viditelne vyformovat len jedna polka tela, napriklad teda ta, s ktorou sa proste odrazas od zeme

benquis

Ale pri takejto jazde na kolobežke, je potom dôležité si meniť strany a nohy, aby sa telo precvičovalo rovnomerne a ani teda len jedna strana

ancapanca

hi hi, všetci to tak chválite, aj môj brat podľahol módnemu trendu...no musím si to aj ja minimálne vyskúšať a potom možno zakúpiť

lucynka89

My sme si uz tiez kupili kolobezky s muzom a je to super vec. Nasli sme perfektne na cyklospeciality.sk. Uzasny vynalez je to.