vianoce, prejedanie, priberanie

Príspevok v téme: vianoce, prejedanie, priberanie
kristin88

caute som velmi frustrovana zo svojej postavy...aj pred decembrom to bolo zle ale teraz po vianociach je to strasne uz.. este 1.12 som mala 57 kg pri 158 cm a dnes som sa odvazila a mam 63 kg :/..a moj priatel ma videl naposledy 1.12..a odtvedy som pribrala 6 kil..pomooc..ved on si to urcite vsimne :/ co mam robit, mam strach ze ma necha kvoli tomu

zuzinecka88

je to jednoduche, proste si povedz nezer a hotovo :D mne staci, ked si predstavim, kolko potom naberiem a uz nemam chut tolko jest :D

blanika15

fuha, tu sa uz Vianoce riesia :D prosim nie, neblaznite. ved nejedzte a hotovo :D treba si proste povedat nie a je to :D a nepapajte tabletky, tie vam schudnut nepomozu.

matka88

asi tak nejak, ved cloveku je aj tak potom len tazko a vsadeho ho picha. je fajn sa naucit jest tak neormalne. niekomu zabera aj miskovanie. mat proste primerane velku misku a jest len tolko, kolko sa do nej zmesti

kamila09

och tak vybrala som tento mintovy cyklospeciality. sk/mestske-kolo-pashley-poppy-velikost-ramu-50-cm-barva-modra boze to je krasa, dufam ze pride cim skor

kamila09

ja som sa tiez tymto vzdy tarpila- ze vela tucneho tazkeho jedla, sladke, atd.. no ruku na srdce, kto sa nepreje cez vianoce a niekolkokrat??
tak som si dala tento rok zavazok- priala som si bicykel!! :D dufam ze ma prinuti viac sa hybat