vianoce, prejedanie, priberanie

Príspevok v téme: vianoce, prejedanie, priberanie
kristin88

caute som velmi frustrovana zo svojej postavy...aj pred decembrom to bolo zle ale teraz po vianociach je to strasne uz.. este 1.12 som mala 57 kg pri 158 cm a dnes som sa odvazila a mam 63 kg :/..a moj priatel ma videl naposledy 1.12..a odtvedy som pribrala 6 kil..pomooc..ved on si to urcite vsimne :/ co mam robit, mam strach ze ma necha kvoli tomu

ahjaj

dobreuz
na existenciu Ježiša existujú historické dôkazy. To, že Ježiš je aj Boh, je otázka viery. Láskavo nikoho neurážaj, kto tú vieru má. Tu sa do Teba tiež nikto neobúva, že Ty ju nemáš. Ďakujem.

dobreuz

Som chudý aj vyzerám chudo, ale kosti mi netrčia, tam sa radšej staraj o seba, vďaka tvojmu modleniu sa k neexistujúcemu ježiškovi fit nebudeš :)

Tomas12345

dobreuz :

A výšku máš akú ? Pamätám si že si to o sebe asi pred polrokom hovoril že vyzeráš chudo a vždy si býval chudý.

daniela2

ahoj kristin, ako dopadlo stretnutie s priateľom? Bol rád, že ste spolu po dlhom čase? Predpokladám, že žiadna narážka na Tvoju postavu. :-)

dobreuz

Dievča má mať váhu o 115 menšiu ako výšku len tak btw.. Takže 63 kg pri 158 cm je veľa... Ale snáď s tým autorka témy niečo urobí. Môžem ju akurát povzbudiť.