vianoce, prejedanie, priberanie

Príspevok v téme: vianoce, prejedanie, priberanie
kristin88

caute som velmi frustrovana zo svojej postavy...aj pred decembrom to bolo zle ale teraz po vianociach je to strasne uz.. este 1.12 som mala 57 kg pri 158 cm a dnes som sa odvazila a mam 63 kg :/..a moj priatel ma videl naposledy 1.12..a odtvedy som pribrala 6 kil..pomooc..ved on si to urcite vsimne :/ co mam robit, mam strach ze ma necha kvoli tomu

Tomas12345

kristin88 :

Na tom či som muž alebo žena vôbec nezáleží, pretože muž ktorý má 50 kíl a žena ktorá má 50 kíl (pri rovnakej výške) vyzerajú rovnako. To že je niekto žena ešte neznamená žem usí vyzerať ako kebyx bola podvýživená. Aj žena musí vyzerať na svoj vek normálne. Opak si myslia anorekticky.

kristin88

Tomas ale ty si muz a muzi maju vazit viac ako zeny. Ja si nemyslim ze som akurat. moje miery su : stehna 60 cm, boky 95 cm, pas 74 cm a brucho 89 cm...:/

Tomas12345

Mas postavu akurat. 63 kil pri 158cm nie je vobec vela. Ja mam 67 pri 175cm a to vyzeram chudo, takze ty tucna rozhodne nie si.

Pag

Tak ono to asik je normálne, že človek cez sviatky priberie. Každý, poctivo, min. 5 kíl, povinná jazda. Ja sa už vážim na dvoch váhach, lebo jedna nestačí, po odvážení sa na tej prvej váhe mi na jej stále vypíše: pro dokončení operace jsi stoupněte prozatím na váhu druhou. Posledne mi vypísalo zase po česky: osobní automobily, dodávky a kamióny lze odvážiť pouze na vašim nejbližším zberním místě pro barevné kovy. Však, ono aj tie nakradnuté kovy treba občas odniesť do zběrních mísť. Myslíte, že tých 300 kíl barevních kovú nějak poškodí jízdu vlakú?!

dobreuz

Tak par krát väčšinou zastanem, ale max na 20 sekúnd to mi stačí na uvoľnenie svalstva a vydýchanie a hneď pokračujem ďalej ale stálo to veľa námahy - 3,5 roka tréningov a 16000 km spolu beh aj rýchla chôdza a Tebe radím to isté, keď budeš veľa behať tak môžeš jesť takmer hocičo a nepriberieš.

dobreuz

Kristin to s tým behom je výhovorka, ja som pred 3,5 rokom tiež ledva 1km dal a teraz aj cez 50 km dám, len sa netreba vzdať hneď na začiatku a treba si nájsť nejakú systematiku v tom športe.

ahjaj

a on ti povedal niečo ohľadne tvojej postavy, alebo čo?
Do zajtra už veľa nezmeníš, možno kilo-dva. Takže posledné jedlo o 17,00 a kopa kopa vody a čaju. A zajtra ráno nalačno dva poháre vody. Kilo sa spáli počas noci, ak nebudeš večer jesť (pomaranč si zato môžeš dať) a pôjdeš na prechádzku a kilo odíde ráno so stolicou. Žiadny beh, ale prechádzka. Najlepšie je nič nemať v rukách - kabelka, taška, aby sa pri chôdzi riadne pohybovali aj ruky.
A od zajtra zdravá strava, na Silvestra 1 zákusok, na Nový rok tiež jeden. Inak koniec sladkostiam.

kristin88

https a dobreuz tak to vam pekne dakujem :(..a sme spolu uz rok a mali by sme sa stretnut zajtra :( boze hrozne sa bojim :(..a behat som uz skusala davnejsie ale vobec som nevladala, po par metroch som bola strasne vycerpana ..a na posilku nemame peniaze :(..asi skusim tu stravu zmenit, snad to pomoze

dobreuz

hrttps presne :D Proste nech prestane revať a nech maká na sebe posilka, beh rychla chôdza alebo bicykel alebo nech nič neje keď je lenivá.