vianoce, prejedanie, priberanie

Príspevok v téme: vianoce, prejedanie, priberanie
kristin88

caute som velmi frustrovana zo svojej postavy...aj pred decembrom to bolo zle ale teraz po vianociach je to strasne uz.. este 1.12 som mala 57 kg pri 158 cm a dnes som sa odvazila a mam 63 kg :/..a moj priatel ma videl naposledy 1.12..a odtvedy som pribrala 6 kil..pomooc..ved on si to urcite vsimne :/ co mam robit, mam strach ze ma necha kvoli tomu

dobreuz

Tomas12345 stále som chudý, vždy som mal aj mávam okolo 70 kg pri výške 192 cm:) To je to, že mám 2% tuku len :) Lebo tuk vôbec netreba, iba svalstvo. Inak ti, nie ty, SJ 1000 bodov.

Tomas12345

dobreuz :

Nevyhýbam sa odpovedi, ale pochop že ja nie som nalepeny na tomto fore neustále, takže ty nemožem odpovedať vždy hned do hodiny.

Lýtka máš pekne vyšportované. Ako som už povedal, pred polrokom si sa zmienil o tom že si chudý a vždy si býval vychudnutý takže preto som predpokladal že aj v súčasnosti si chudý. Ak si odvtedy už nabral svalovej hmoty a pribral, tak beriem svoje slová späť.

dobreuz

Lenže stravovanie + kondička a steny v byte je trošku rozdiel. On ani nepozná dávkovanie minerálov/vitamínov ani nešportuje ani sa v tejto oblasti nevyzná len ma furt poučuje a vie, že ma s tým štve... 80 km na bicykli každý deň to je už celkom slušné... Inak ja mám už 10 rokov ten istý názor, že chcem byť single... Takže silno pochybujem že budem niekedy zadaný a ani nič také super nevidím na záväzkoch... Aj preto dosahujem také výsledky, lebo ma nebrzdí ziaden vzťah.

daniela2

dobreuz
profesionálny športovec je taký, ktorého povolaním je šport.
ale profesionálny je aj taký, ktorý je profík. Bez toho, aby musel byť niekde evidovaný a bez toho, aby mal divákov. Mám kamošku, ktorá behá polmaratóny a bicykluje, je to kolegyňa, a každý deň bicykluje do práce 40 km a poobede 40 km naspäť, akurát na vietor sa zvykne sťažovať, že ju brzdí a preto niekedy príde do práce neskoro. Každý víkend ide na nejakú turistiku na nejaké územie, ktoré ešte neprebádala. Keď chce ísť na koncert, vyberie sa tam, a bez toho, aby si zabezpečila nocľah alebo ako sa dostane domov. Vždy na niekoho natrafí, kto ju odvezie, kde môže prenocovať a pod.
Ona má síce 33 rokov, ale povahovo sa veľmi hodíte. :-)
Že nebudeš mať nikdy priateľku a ostaneš single, je tvoj súčasný názor. Možno o 10, 20 rokov sa zmení. Možno nie. A Tomas, aj keď si to bral ako poučovanie, nemyslel to v zlom. Mne zvykla mama hovoriť čo a ako by som mala mať v mojom byte a ako mať vymaľované steny. Vždy sa jej pekne poďakujem za názor, a poviem jej, že má pravdu, že jej sa to tak páči, ale ja som spokojná s tým, ako to mám ja. Tým ju ani neurazím, veď to povie s dobrým úmyslom, a pritom jej aj dám najavo, aby nestrkala nos, kam nemá. :-)

dobreuz

Nie, tu nejde o vychvaľovanie, ale o to, že ma nebude o športe poúčať, keď sa do toho nevyzná. To ako keby som ja poúčal nejakého strelca ako má držať zbraň a pritom sám neviem zo žiadnou zbraňou narábať. A ešte ma tu ten Váš Mr. Tomas furt uráža, že som vychrtlina, preto som poslal svoje nohy ako dôkaz, že sa mýli. Po tretie, nie som vrcholový športovec, nakoľko nebehám verejne maratóny aj keď v budúcnosti to nevylučujem ale profesionálne sa tomu venovať nechcem keďže všetci PRO dopujú a ja si vážim svoje zdravie nadovšetko. Takže toľko k tomu.

daniela2

v práci sme mali chalana, čo urobil striptíz. Vyzliekol si tričko, že ako má vypracované brucho. Bol to len jeden sociálny prešľap z mnohých, proste to nemal v hlave v poriadku. Vyrazili sme ho.
Mal 40 rokov.
Tieto tvoje útoky na Toma sú tiež sociálne prešľapy. Koho majú zaujímať tvoje lýtka? Tvoju budúcu priateľku možno, alebo kamošov, ale nie niekoho tu na fóre. To sa registruj niekde na takom mieste, kde je to o tomto. Tomáš, keď dačo písal, to nemyslel v zlom. Je zriedkavosťou prejsť 50 km za 3 hodiny. To sme prešli na túre za 1 deň a večer sme nemali chuť ani na táborák. A to ja mám ešte dobrú kondíciu. Keď sem niekto píše, nemôže vedieť, že tu je nejaký profesionálny športovec, ktorý si berie prekvapenosť z našej strany a všetko ako osobný útok a potom tak reaguje. Ok, si vrcholový športovec, iní nimi nie sú. Zdravotný stav si riešiš sám, alebo s lekárom a postavu na inom fóre. Nikto ti tu nechce zle, ale tieto reakcie sú pod úroveň, kebyže mne niekto takto reaguje, tiež sa odmlčím.