vianoce, prejedanie, priberanie

Príspevok v téme: vianoce, prejedanie, priberanie
kristin88

caute som velmi frustrovana zo svojej postavy...aj pred decembrom to bolo zle ale teraz po vianociach je to strasne uz.. este 1.12 som mala 57 kg pri 158 cm a dnes som sa odvazila a mam 63 kg :/..a moj priatel ma videl naposledy 1.12..a odtvedy som pribrala 6 kil..pomooc..ved on si to urcite vsimne :/ co mam robit, mam strach ze ma necha kvoli tomu

kristin88

tak chcem sa pochvalit :D..odvtedy co som sem napisala som uz schudla 2 kg..zmenila som stravu a kazdy den chodim na dlhu prechadzku rychlym tempom :)

Tomas12345

dobreuz :

Nehovoria mi to obézne ženy ale ludia ktorí majú váhu relatívne normálnu a vidím to i ja sám na sebe. Predlaktia, stehna, brucho mam naozaj velmi cchudé a vyzerá to strašne.

Tomas12345

ahjaj :

To že sa niekto necíti vychudnutý ešte neznamená že vychudnutý nie je. Ani anorekticky sa necítia vychudnute a predsa vychudnuté sú.

Ja vychudnutý som, hoci lýtka a bicepsy mám normálne dokonca výraznejšie než ostatní, avšak zase predlaktie, stehná, brucho mám ovela menšie než priemerný človek. Celkovo teda vyzerám dost chudo a vyzerá to naozaj velmi strasne.

Do kupelov sa chodí s pohybovými problémami a nie so srdcovými chorobami. Teplá voda srdce unavuje a telo vyčerpáva.

Tomas12345

julka66 :

Za to že tvoju velmi nízku váhu nepovažujem za optimálnu to ešte neznamená že chcem aby si mala nadváhu.

divocina1

ahoj nic si z toho nerob ja teraz 2 tyzdne co som mala dovolenku tak som len jedla :-) na vahu sa ani nestaviam nechcem si pokazit zbytok sviatkov ved tie vianoce mame len raz za rok tak preco si to pokakat? :-
) treba sa aspon raz za rok poriadne najest :-)

dobreuz

Tomas12345 máš váhu výšku - 108 čiže si akurát, za to, že Ti 100 ročná babka ktorá má 150 kg povie, že si chudý tak to neznamená, že je to pravda.