Ľúbim spolužiaka

Príspevok v téme: Ľúbim spolužiaka
AidanrjeDa

Som zaľúbená do svojho spolužiaka. Sme druháci na strednej. On je úplne iný ako všetci ostatný. Niečo v živote chce dosiahnuť a ide si za tým. Je milý, múdry, cieľavedomý,inteligentný, pozorný a veľký gentleman. Otvoril mi dverez, odniesol mi veci, požičal mi sako, ked mi bola večer zima .Oblieka sa slušne, ked si da sako, tak sa naňho nemôžem vynadívať, a keby len vtedy. Milujem keď sa rozprávame a tie jeho hlboké oči sa pozerajú do mojich. Ked ho nevidím hodinu, tak uz mi chýba. Som z neho strašne mimo a neviem uz co robiť.

cloo

šak mu napíš na tom fejzbuku správu, ak nemáš odvahu, vypi fľašu tvrdého a možno vtedy odvahu naberieš...

zewa

Bozinku, takto plytvat casom. Normalne za nim chod, ahoj, si mi sympaticky, pojdeme spolu na kofolu? Vela dievcat caka na svojho princa, ale tie casy su uz prec. Povie ano, super. Povie nie, aspon budes moct smerovat svoju energiu niekam, kde to nebude plytvanie.

dalsi

Tak skus zapojit do toho svoje kamosky, nech sa ho spytaju nejak nepriamo, ci sa mu pacis, ci vie o tom... alebo ake sa jemu pacia. Len samotne take otazky mozu spustit sled udalosti, ktore vas spoja... atd.

Tomas12345

AidanrjeDa :

No komplimenty že je pekným že vyzerá dobre atd. Proste si ho pridaj na facebooku a daj mu like na vsetky jeho fotky. On nie je snad natolko hlupy aby si potom nevsimol toho že sa mu páčiš.

AidanrjeDa

Ja neviem, spoluziacky hovoria ze je to na mne strašne vidieť, ze on is to tiez isto všimol, ale ja ten pocit nemám. A ake komplimenty ? Ja myslím ze mu ich dávam celkom dosť a podľa mna nie je dobre ked s nim budem so všetkým súhlasiť.