Ľúbim spolužiaka

Príspevok v téme: Ľúbim spolužiaka
AidanrjeDa

Som zaľúbená do svojho spolužiaka. Sme druháci na strednej. On je úplne iný ako všetci ostatný. Niečo v živote chce dosiahnuť a ide si za tým. Je milý, múdry, cieľavedomý,inteligentný, pozorný a veľký gentleman. Otvoril mi dverez, odniesol mi veci, požičal mi sako, ked mi bola večer zima .Oblieka sa slušne, ked si da sako, tak sa naňho nemôžem vynadívať, a keby len vtedy. Milujem keď sa rozprávame a tie jeho hlboké oči sa pozerajú do mojich. Ked ho nevidím hodinu, tak uz mi chýba. Som z neho strašne mimo a neviem uz co robiť.

cloo

Rozhodne nesúhlasím s Angelika3. Nie každý zamilovaný chalan/muž musí ísť po objekte jeho záujmu ako po údenom. Sú aj chalani či muži, ktorí nenaberú odvahu osloviť dievča/ženu. Angelika bude zrejme prekvapená, ale tak ako bola hanblivá ona, exustijú aj hanbliví chalani/muži. Ľudia majú rôznú povahu a nevyberá si podľa pohlavia. Ja mám pred 50-tkou a hanblivosť je jeden z hlavných dôvodov, prečo som nikdy nemal vzťah. A podobne je na tom viacero mužov, no podľa ženskej (ne)logiky muž nemá právo byť hanblivý, nepriebojný, ale naopak, všetci sú "lovci mamutov" .

Angelika3

Joj mojko, no možno sa mu aj páčiš, ale okrem teba minimálne tak 20 ďalších. V takom veku sú chalani skoro stále nadržaní a šanca, že sa dá s jednou babou dohromady a už zostanú spolu, je takmer mizivá.

Nerob si však z toho ťažkú hlavu, skoro všetky sme si prešli niečím podobným. Ja som bola napr. do jedného strašne zamilovaná a aj mi spočiatku otvorene dával najavo, že sa mu páčim, lenže bola som vtedy ešte taká trupka nesmelá, že v jeho prítomnosti som vždy iba očervenela a nevedela čo povedať a napokon mi ho prebrala moja kamarátka, ktorá naopak, vždy vedela komunikovať a flirtovať s chlapcami. Vieš si isto predstaviť ako som to vtedy prežívala- akoby nastal bol koniec sveta a koľko nocí som preplakala.
Teraz už len milo spomínam, že ach tie prvé lásky :-)

No a ak by bol do teba chalan zamilovaný, išiel by po tebe ako po údenom, ver mi :-)
A ešte jedna rada- píšeš, že si mu hovorila aby niečo spravil a on robil opak..... Nuž tak nikdy nehovor chlapcom čo by mali robiť pokiaľ ťa oni sami nežiadajú o radu (čo jest takmer nikdy), chalanov to odpudzuje ak im hovoríš čo majú spraviť, chcú si so všetkým poradiť sami a najmä mladí chlapci sa radi predvádzajú.

gjjjjgj

vieš ako to máš brať ? :D kto neskoro chodí, sám sebe škodí :)
nemala si tu mesiac stresovať na fóre ale normálne sa ho spýtať či nepôjde na kávu :D ja som so spolužiačkami chodieval aj do posilky atď neviem čo je na tom divné :D

AidanrjeDa

Acaaa a achjaj mate uplnu pravdu. Uz sa momentálne z toho dostavam, ale mam obavu ze onedlhodo toho opat spadnem,ked s nim budem zas tráviť viac času .pretoze teraz sme moc neboli spolu. Iba dnes a to som mala pocit ze robí uplne naschvály,nevien mozno si to iba namyslam.ale ked som si sadla oproti nemu tak zacal jednu babu objimat a chytat za koleno,alebo ked som mu nieco vravela aby to spravil naschval to robil inak. Neviem ako to mam brať ,som z toho v pomykove dost....

ahjaj

z celej story ma napadol príbeh mojej lásky tiež z gymnaziálnych lavíc. 2 roky som ho sledovala očami, striehla na každý pohyb a snívala. A záležalo mi, aby som mala v škole lepšie výsledky ako on. Keď nám rozdali opravené písomky, pozreli sme vždy jeden na druhého... Keď dostal viac bodov za niečo ako ja, žralo ma to, a keď menej, ľutovala som ho, že sa mu nepodarilo.
Potom som ho raz videla opitého.
Bola som z toho tak zhnusená, že bolo zaraz po veľkej láske. A aj po úsilí, byť vo všetkom lepšia....

Acaaa

Spravenim prveho kroku sa len strapniš a ostaneš odstrcena. On ta nechce lebo chalan ako on by uz davno robil prve kroky. Volal by ta von pozyval vsade mozne neustale by vyhladaval tvoju pozornost. On je presne tá povaha, nieje hanblivý. Takze byt tebou zmierim sa s tym ze z urditych dovodov a tebou nic mat nechce resp chce ine dievca alebo vztah vobec nechce, v neposlednom pripade moze byt gay. Ty si z toho tazku hlavu nerob taz ta to prejse a zistis ze po svete behaju aj ini chalani.