Ľúbim spolužiaka

Príspevok v téme: Ľúbim spolužiaka
AidanrjeDa

Som zaľúbená do svojho spolužiaka. Sme druháci na strednej. On je úplne iný ako všetci ostatný. Niečo v živote chce dosiahnuť a ide si za tým. Je milý, múdry, cieľavedomý,inteligentný, pozorný a veľký gentleman. Otvoril mi dverez, odniesol mi veci, požičal mi sako, ked mi bola večer zima .Oblieka sa slušne, ked si da sako, tak sa naňho nemôžem vynadívať, a keby len vtedy. Milujem keď sa rozprávame a tie jeho hlboké oči sa pozerajú do mojich. Ked ho nevidím hodinu, tak uz mi chýba. Som z neho strašne mimo a neviem uz co robiť.

ahjaj

Ahoj,
myslím, že nie si nešťastná a čo robiť, je jednoduché. Kontakt cez Facebook a na Vianoce mu zaželaj cez FB šťastné a veselé. Ak odpovie niečo milé, napíš, ako sa daria prázdniny, (chalani majú radi pozitívnu ladenosť) a počkaj si na jeho odpoveď.
A tak budete viac komunikovať a viac ho spoznáš, ak bude chcieť.

orol1

ked je spoluziak, tak si pockaj na nejaku akciu, alebo navrhni pre viacerych napr. vianocne trhy a uvidis, ci pojde

LogikaNepusti

Aj ja mam chalana, na ktorom vidiet, ze ma skutocne miluje, a to vobec nie som jeho typ. Jeho typ je ina farba vlasov, ina vyska, oci atd :D ked som sa ho raz na to pytala preco je ao mnou tak vravel ze je to ako u psa. Je jedno akej je farby, ci ma iny odtien aky sa tebe viac paci ale ked si ho zamilujes tak je pre teba vsetkym.
Dalej jeden chalan ma typ prsnaté blondiny a ma "neprsnatú" brunete. Takze na takeho veci sa nedivaj ze niesi jeho typ. O to viac sa snaz zaujat svojou povahou, spravanim. Odlis sa od ostatnych a bud to ty. V takychto pripadoch vyzor ide bokom.