Ľúbim spolužiaka

Príspevok v téme: Ľúbim spolužiaka
AidanrjeDa

Som zaľúbená do svojho spolužiaka. Sme druháci na strednej. On je úplne iný ako všetci ostatný. Niečo v živote chce dosiahnuť a ide si za tým. Je milý, múdry, cieľavedomý,inteligentný, pozorný a veľký gentleman. Otvoril mi dverez, odniesol mi veci, požičal mi sako, ked mi bola večer zima .Oblieka sa slušne, ked si da sako, tak sa naňho nemôžem vynadívať, a keby len vtedy. Milujem keď sa rozprávame a tie jeho hlboké oči sa pozerajú do mojich. Ked ho nevidím hodinu, tak uz mi chýba. Som z neho strašne mimo a neviem uz co robiť.

NeznamyTHM1986

AidanrjeDa: Zaujímavé :) ja osobne som čital články a pozeral videa, kde sa hovorilo že ,,byť milý na ženy nezaberá"... Ale čo ja viem? Môžu existovať asi aj výnmiky

Lollka

Vsak ho skus zbalit, nemozes vediet ci nie si jeho typ. Mozno sa mu tiez pacis ale nenabral odvahu ta sam balit. Prinajhorsom ta odmietne, s tym sa treba zmierit. Ale minimalne skusit to mozes, za to nic nedas.

cloo

Zrejme bude z dobre situovanej (bohatšej/bohatej) rodiny, takže to je dobrá voľba. O rok či dva vyfasuje auto od rodičov, teba na ňom bude vyvážať po meste/dedine a budeš sa cez sklo auta vyškierať na kamarátky čakajúce na autobus, ktoré nemali toľko šťastia uloviť pracháča. Nemáš nad čím uvažovať.

foreveralone

Vážne si dávaj pozor, odsleduj si, či to nepredstiera. Nanešťastie existujú narcisti, sociopati a psychopati, ktorí emócie a slušné správanie, vedia predstierať. Nie každý si to predstieranie všimne a jeho skutočnú povahu, zistia veľmi neskoro.

Nechcem ťa strašiť, ale dávaj si pozor. Nikdy nevieš.

foreveralone

On nosí bežne sako do školy ?

Niečo mi na ňom nesedí. Nemôže byť predsa dokonalý. Hovoríš, že si ide za tým, čo chce. Zaujímalo by ma, či by ho niekto/niečo, kto/čo by mu zatarasilo cestu, zastavilo.
Je možné, že svoje správanie predstiera a zrejme veľmi dobre alebo je fakt dobrý chlapec. Ja by som si ho odsledovala. Až prílišne dobré správanie mi príde podozrivé. Áno, som veľmi opatrná.

Gjjitcjj

Ja byť tebou do toho idem :D ja som chodil na strednej so spolužiačkou a aj keď sme sa síce rozišli stále máme dobre vzťahy :D raz za čas skočíme niekam alebo prídem navštíviť ju a jej syna atď

Ako na to? Zavolaj ho von niekam, pár krát ho ešte zavolaj a ak sa chytí tak mu to povedz. Radšej sa 1x strapnit ako prísť o možnosť a vyčítať si to že si do toho nešla.