Ľúbim spolužiaka

Príspevok v téme: Ľúbim spolužiaka
AidanrjeDa

Som zaľúbená do svojho spolužiaka. Sme druháci na strednej. On je úplne iný ako všetci ostatný. Niečo v živote chce dosiahnuť a ide si za tým. Je milý, múdry, cieľavedomý,inteligentný, pozorný a veľký gentleman. Otvoril mi dverez, odniesol mi veci, požičal mi sako, ked mi bola večer zima .Oblieka sa slušne, ked si da sako, tak sa naňho nemôžem vynadívať, a keby len vtedy. Milujem keď sa rozprávame a tie jeho hlboké oči sa pozerajú do mojich. Ked ho nevidím hodinu, tak uz mi chýba. Som z neho strašne mimo a neviem uz co robiť.

Viemocomhovoris

Ahoj, aj ja som nedavno zazivala cosi podobne.

Pacil sa mi spoluziak, uz asi rok a pol. Snivalo sa mi s nim, po nociach som plakavala ze nemozeme byt spolu, ze ma urcite nema rad ako priatelku (kamarati sme boli). Ja som sa mu to chystala povedat po skole (ze sa mi paci), ale v ten den do skoly neprisiel, ani cely dalsi tyzden. Tak ja som mu napisala cez messenger co k nemu citim, s tym ze mala som pocit ze by to mal vediet. A hadaj co!

Odpisal mi ze aj ja sa jemu pacim, dokonca je do mna zalubeny dlhsie ako ja do neho! Ja som bola taka stastna, cele dni sme si pisavali atd...

Cize neboj sa mu to povedat, urcite si o tebe nic nepomysli, ak ti povie ze sa mu pacis hura, novy vztah na svete... ak nie tak si asi nie ste sudeni.. caka ta niekto ovela lepsi ;) a kamaratmi mozeme zostat aj tak :).

Takze tot moja rada, sprav prvy krok, mne sa to vyplatilo :).

Vela stastia

Hena-Martinkova

Normálne sa k nemu správať ako aj predtým. Ak chceš niečo viac s ním tak mu o tom povedz a uvidíš, aká bude jeho reakcia. Či to je aj z jeho strany také ako aj z tvojej

Katty32

Chlapec vyzerá byť milý a v dnešnej dobe sa celkom málo vidia takéto pekné prejavy pozornosti hlavne u mladších chalanov. Skús mu nepriamo naznačiť, že sa ti páči a ak nepochopí, úprimne mu povedz, čí cítiš.

cloo

Je takých viac mužov, približne rovnako ako žien. Lenže hanbliví muži narozdiel od hanblivých žien nemajú u žien šancu, ak nesplňajú nižšie uvedené podmienky, preto mnohí ostávajú celý život sami. A ešte budú ženy hovoriť niečo o rovnoprávnosti pohlaví...

Angelika3

Tak to je smutné, že si až tak extrémne hanblivý, ale predsa každý máme možnosť na sebe pracovať, naša osobnosť nie je niečo čo by nám bolo definitívne dané a aj keď je tu cítiť vplyv spoločnosti, zázemia atď., na rozdiel od zvierat, ktoré konajú inštinktívne, ľudia nemusia stagnovať a majú schopnosť neustále sa vyvýjať nielen fyzicky, ale hlavne duševne a duchovne by som povedala.

Autorke témy, z toho čo ešte píšeš o jeho povahe mi príde taký ten typ obľúbenca, čo vie, že sa viacerým dievčatám dosť páči a rád toho záujmu využíva. To mi nepríde moc pozitívne.

cloo

orol1, problem mám už s oslovením. So ženou som sa ešte ani v podstate nerozpraval mimo nejakých formálnych konverzácií na úradoch či v práci. Samozrejme, keby som mal tučné konto, hanblivosť by ženám neprekážala a nemali by problém nielen že ma osloviť, ale doslova by sa mi vtierali, ako to mám možnosť vidieť u prachatých mužov v okolí...

AidanrjeDa

On práveže vobec nie je hanblivy aspon co sa inych veci tyka. Poznaju ho baby z celej školy. Ma dosť kamosiek. A podla neho ho maju všetky radi.nema problem sa s nimu aj objat.