Mandle - nechat si alebo nie??

anka

pre Miša:je mám mandle von 2 roky,nie pod narkozou,bolelo to 3 týždne,neboj po chvíli zabudneš,len nerozumiem prečo si ich dal von, ked si nemusel oko píšeš.Veľa síl ti prajem,celý den popíjaj čaj zo šalvie,určite ti pomôže.A čo sa týka veku a bolesti,je to na rovnako,ja mám37,tiež som to najlepšie neznášala,operácia trvala 40 minut.Všetko prejde.

marisssa

mišo--- ja som to mala len umrtvene, takze som sa este divala , ako mi to robia:-)
pre mna to bol zazitok,takze by som tam sla opat,keby narastli:-D
mne ich museli vybrat..
mne to trvalo asi dva tyzdne min.kym sa to cele zahojilo,takze nemozes cakat stvrty den,ze bude vsetko ok..
vsetko potrebuje cas.

mišo

Mám štvrtý deň po operácií a cítim sa ako prvý deň.Žiadny rozdiel , ale znášam to katastrofalne.mam 27 rokov a som celý oslabený.Je pravda , že som spal keď mi to robili , ale je to hnus.Kto nemusí davať von nech ani nerozmýšľa.Ja som nemusel a dal som.Teraz ľutujem.Jem len výživky a polievočky a ktovie ako dlho ešte.

anka

pre 4:známemu to robili laserom v čechách,a to sú už profíci,no teraz necíti žiadnu chuť sladkého či kyslého,nemá to dobre,no to je len na tebe ako sa rozhodneš,vela sťastia.

barbinka

misel: ja ťa nechápem. však čo si ty nejaká alkoholička,alebo čo? píšeš akokeby si mala ťažké stavy, že si si už týždeň nevypila. prepáč, ale vyzerá to tak.nemala by si žiaden alkohol. ale samozrejme, že to je na tebe. ale potom keď si nechceš nechať poradiť a si rozhodnutá si dať pivo, tak potom neviem na čo si pýtaš rady.

misel

barbinka;no tak som len skusit chcela ze co to spravi ale tak asi to radsej skusat nebudem ....noo...ale tak take studene pivko by sa dalo nie....aj ked to ma sice bublinky...boa....

misel

no slniecko ak mas s tymi mandlami problem tak si ich daj hadam vybrat...mne vyberali minuli pondelok no aj ked ma to dost ptom bolelo ale pomali to ustupuje no aspon dufam ...lebo mne to potom o tri dni zacalo aj krvacat .....
ale nemusi sa to stat kazdemu netreba kaslat predklanat sa tlak na to potom ide a ani teple nic len tekute a tak a vela pit a nemozes sa v teplej vode sprchovat.....